crosssearch

Pobyt v maďarských termálních lázních Bük s výlety

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Další z našich programů do maďarských termálních lázní Bük. Tentokrát je pro vás připraven vysloveně relaxační týdenní pobyt v termálních lázních, který je zpestřen výlety do zajímavých míst západní části Maďarska. Jistě oceníte i fakt, že tento zájezd je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Další z našich programů do maďarských termálních lázní Bük. Tentokrát je pro vás připraven vysloveně relaxační týdenní pobyt v termálních lázních, který je zpestřen výlety do zajímavých míst západní části Maďarska. Jistě oceníte i fakt, že tento zájezd je realizován bez nočních přejezdů!

Program zájezdu:
1.den (so): Ráno odjezd z ČR. Odpoledne zastávka v ŠOPRONI - nejkrásnějším středověkém maďarském městě, připomínajícím svoji gotickou a barokní architekturou Český Krumlov. Večer příjezd do termálních lázní, ubytování.


2.den (ne): Polodenní výlet na zámek FÖRTOD – zámek rodiny Esterháziů, tzv. maďarské Versailles. Odpoledne volno, relaxace v areálu termálních lázní.


3.den (po): Polodenní výlet do městečka KÖSZIG s velmi pěkně dochovaným centrem města, historickým náměstím a hradem. Odpoledne volno, relaxace v areálu termálních lázní BÜKFÜRDO.


4.den (út): Celodenní výlet k Balatonu. Postupně navštívíme hradu SÜMEG, město a zámek KESZTHELY na jihozápadním konci Balatonu a na závěr dne i termální lázně HEVÍZ.


5.den (st): Volno, relaxace v areálu termálních lázní BÜKFÜRDO. Večer fakultativně posezení v maďarské čárdě s ochutnávkou maďarských vín a malým občerstvením.


6.den (čt): Ráno odjezd z Büku. Dopoledne zastávka ve VÍDNI, okružní jízda městem a pěší prohlídka historického centra. Pozdě večer návrat zpět do ČR.

Ubytování: 5x nocleh v hotelu (2-3 lůžkové pokoje s příslušenstvím)


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* doprava autobusem
* 5x nocleh
* 5x snídaně
* průvodce

Cena nezahrnuje:

* posezení v čárdě s ochutnávkou vín a malým občerstvením (příplatek: 290 Kč)
* 5x večeře (příplatek: 1100 Kč)
* 1/1 pokoj (příplatek: 1850 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000