crosssearch

Trasa zájezdu: Budapešť o Ostřihom o Pannonhalma o Sárvár Program: 1. den: odjezd v ranních hodinách, příjezd do Ostřihomi - prohlídka královského sídla Uher se světoznámou katedrálou. Podél pravého břehu Dunaje pokračujeme do Szentendre - malebného městečka v Dunajském...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Budapešť o Ostřihom o Pannonhalma o Sárvár

Program:

1. den: odjezd v ranních hodinách, příjezd do Ostřihomi - prohlídka královského sídla Uher se světoznámou katedrálou. Podél pravého břehu Dunaje pokračujeme do Szentendre - malebného městečka v Dunajském ohybu. Po prohlídce odjezd do Budapešti, zastávka na vrchu Gellért, který byl prohlášen chráněnou přírodní rezervací a roku 1851 zde byla postavena vojenská pevnost zvaná Citadela. Z její vyhlídkové terasy se nabízí nejúplnější panoráma celého města. Odjezd do hotelu, ubytování.

2. den: snídaně. Celodenní prohlídka Budapešti (Budínský hrad, kostel Matyáše Corvina, Rybářská bašta, Náměstí hrdinů atd.). Večeře na lodi s cimbálovou hudbou a typickou maďarskou kuchyní, projížďka po Dunaji, noční Budapešť.

3. den: snídaně. Odjezd do Pannonhalmy, zastávka u klenotnice minulosti maďarské architektury - benediktýnského opatství, jež UNESCO zařadilo na seznam Světového kulturního dědictví. Po prohlídce odjezd do lázeňského městečka Sárvár, ubytování. Volný čas na koupání, relaxace. Večeře v hotelu.

4. den: snídaně v hotelu. Koupání v lázních. Po 12 hod. odjezd zpět do ČR. Návrat v odpoledních až večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000