crosssearch

Pápa A Hegykö

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Program zájezdu 1. den: Odjezd v ranních hodinách směr Bratislava do PÁPA. Odpolední koupání v termálních lázních, které byly otevřeny roku 2003. Areál se nachází 5 minut od centra města a poskytuje svým návštěvníkům příjemné osvěžení a relaxaci. Samotné městečko Pápa se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd v ranních hodinách směr Bratislava do PÁPA. Odpolední koupání v termálních lázních, které byly otevřeny roku 2003. Areál se nachází 5 minut od centra města a poskytuje svým návštěvníkům příjemné osvěžení a relaxaci. Samotné městečko Pápa se nachází v malebném podhůří BAKOŇSKÉHO LESA. Pro případné zájemce možnost prohlídky města s průvodcem. Odjezd do osady HEGYKÖ. Nocleh.

2. den:
Po snídani koupání v termálních lázních HEGYKÖ, které se nacházejí 13 km od NEZIDERSKÉHO JEZERA a patří do národního parku FERTÖ-HANSÁG. Termální voda obsahuje mimo jiné i prvky lithia a fluoridu. Možnost individuálních procházek do okolí, odpoledne návštěva unikátního římského kamenolomu ve vesničce FERTÖRÁKOS. Poté odjezd zpět do ČR, návrat ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000