crosssearch

Památky a termální lázně východu Maďarsla

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu 1.den (so): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách. 2.den (ne): EGER, „barokní perla Maďarska“, náměstí s chrámem, hrad, turecký minaret, relaxace v termálních lázních, ubytování, večeře a posezení v rekreačním areálu, možnost sauny za příplatek....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu
1.den (so): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2.den (ne): EGER, „barokní perla Maďarska“, náměstí s chrámem, hrad, turecký minaret, relaxace v termálních lázních, ubytování, večeře a posezení v rekreačním areálu, možnost sauny za příplatek.
3.den (po): Středověké cisterciácké opatství BÉLAPATFALVA, SZILVÁSVÁRAD, maďarští koně lipicáni a romantické údolí Szalajka, úzkokolejka k travertinovým vodopádům, turistika k tryskajícímu prameni a k jeskyni pračlověka, odpolední zastávka v EGERSZALÓKU. Večer návštěva oblasti vinných sklepů v „údolí krásné paní", posezení ve vinném sklepě s ochutnávkou egerského vína s drobným občerstvením a večeří.
4.den (út): Cesta Bukovými horami do lázní LILLAFÜRED, klimatické lázně, lehká turistika. Koupel v jeskynních termálních lázních MISKOLC-TAPOLCA, lázeňský park. Cesta do Tokajských vrchů, TOKAJ (UNESCO), vinný sklep a ochutnávka „královského vína", soutok řek Tisza a Bodrog, noční cesta domů.
5.den (st): Návrat do Prahy dopoledne.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000