crosssearch

Metropole na Dunaji - Bratislava, Budapešť, Vídeň

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami , Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem. Program zájezdu: 1.den (pá): Odjezd z ČR v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do bývalého...

Konečná cena za osobu od: 5 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami , Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem.

Program zájezdu:
1.den (pá): Odjezd z ČR v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do bývalého Pressburka, dnešní Bratislavy - prohlídka centra (Michalská brána, staré město, Bratislavský hrad a Děvín). V podvečer příjezd na jižní Slovensko, ubytování.


2.den (so): Snídaně, přejezd do Budapešti , celodenní program - Budínský hrad, Rybářská bašta s krásnou vyhlídkou na město, chrám sv. Matyáše, královský palác, řetězový most, budova parlamentu, krátké volno. Večer návrat na nocleh, večeře, nocleh.


3.den (ne): Po snídani odjezd do Vídně, krátký okruh autokarem, dále pěší prohlídka historického centra: Hundertwasserovy domy, Hofburg, císařské sídlo habsburských panovníků, ulice Graben, Staré město, Stephansplatz s monumentálním dómem sv. Štěpána, orloj, elegantní Kärtnerstrasse, budova opery, vídeňská secese, kostel sv. Karla Boromejského, krátké volno. Návrat do ČR v pozdních večerních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autokarem
* průvodce
* 2x nocleh
* 2x polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000