crosssearch

Maďarsko - termální lázně Sárvár - lux

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Obrázek není k dispozici

Hotel Park Inn je moderní, komfortní a velmi elegantní 4* hotel s výjimečně stylovým prostředím typickým pro řetěz hotelů Park Inn, je situován přímo u termálních lázní. V hotelu je k dispozici restaurace, kavárna, lobby bar, slunná terasa. Hotel je krytou chodbou propojen...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Park Inn je moderní, komfortní a velmi elegantní 4* hotel s výjimečně stylovým prostředím typickým pro řetěz hotelů Park Inn, je situován přímo u termálních lázní. V hotelu je k dispozici restaurace, kavárna, lobby bar, slunná terasa. Hotel je krytou chodbou propojen přímo s areálem lázní a wellness. Pro děti je připraven a dobře vybaven dětský koutek v přízemí hotelu. Objekt je vhodný především pro wellness, lázeňské, relaxační i léčebné pobyty. Kdo sem jednou přijel, vždy se sem rád vrací.
Sárvár se nachází v západní části Maďarska. Moderní komplex termálních lázní na skutečně světové úrovni, který je nedaleko centra města. Pramen 43 °C teplé vody s vyšším obsahem minerálních látek vyvěrá z hloubky 1 300 m. Celoročně je k dispozici krytý léčebný bazén 30 °C , polokrytý léčebný bazén 36 °C , polokrytý zážitkový bazén 33 °C , přímořská zahrada, odpočívárna, fitness, solárium, léčebné a wellness centrum atd. V letní sezóně je k dispozici venkovní plavecký bazén se skluzavkou, bazén s mořskými vlnami a dětský bazén.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000