crosssearch

Maďarsko - guláš párty

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Balaton, léčivé termální prameny, tokajské víno, klobásy, čardáš a typický maďarský guláš - tradiční lákadla, která patřila a stále patří k vysokému standardu služeb, poskytovaných v Maďarsku, zemi s tradiční pohostinností. K tomu přidejme množství...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Balaton, léčivé termální prameny, tokajské víno, klobásy, čardáš a typický maďarský guláš - tradiční lákadla, která patřila a stále patří k vysokému standardu služeb, poskytovaných v Maďarsku, zemi s tradiční pohostinností. K tomu přidejme množství archeologických památek, kulturní bohatství a máme důvod navštívit alespoň krátce našeho ještě donedávna jižního souseda. Vždyť ho máme "za humny".

Program zájezdu:
1.den (pá): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách, cesta přes Moravu a Slovensko.


2.den (so): Ráno příjezd do Keszthely, prohlídka zámku, krátké volno v centru města. Odpoledne Hevíz - návštěva termálních lázní s koupáním (pobyt cca 3 hodiny). Dále cesta kolem Balatonského jezera do městečka ZAMÁRDI. Ubytování v hotelu. Večer posezení v typické maďarské csárdě (vinném sklípku) při místním víně a typickém maďarském guláši. Chybět nebude ani typická maďarská kapela.


3.den (ne): Po snídani odjezd do Budapešti, prohlídka nejznámějších památek obou částí města, odpoledne odjezd zpět do ČR, příjezd v pozdních večerních hodinách.

Ubytování: 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autokarem
* průvodce
* 1x ubytování v hotelu (1/2L pokoje)
* 1x snídaně
* 1x večeře

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000