crosssearch

Maďarské termály a slavnost květin

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Obrázek není k dispozici

Nadchly vás nejmodernější lázně jižního Maďarska v Hajdúszoboszló a chcete se těšit v léčivých vodách termálů a poznat kraj v době jeho největších slavností Maďarska květinového festivalu v Debrecenu? Program zájezdu: 1.den (so): Odjezd z Prahy ve...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nadchly vás nejmodernější lázně jižního Maďarska v Hajdúszoboszló a chcete se těšit v léčivých vodách termálů a poznat kraj v době jeho největších slavností Maďarska květinového festivalu v Debrecenu?


Program zájezdu:
1.den (so): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách, noční přejezd.


2.den (ne): Cesta kolem Tišských jezer, DEBRECEN, návštěva botanické zahrady a prohlídka města. Přejezd do HAJDÚSZOBOSZLÓ, ubytování a odpolední koupel v lázních, večeře v typické maďarské čárdě s hudbou a tancem.


3.den (po): Celodenní koupání v areálu termálních lázní HAJDÚSZOBOSZLÓ, areál s desítkami vnitřních i venkovních bazénů, vířivek a romantických zákoutí lázeňského parku a rozsáhlý moderní aquapark, večeře.


4.den (út): Dopolední koupání , návštěva NP HORTOBÁGY (Pastýřské muzeum, Devítidírkový most, vahadlové studně), fakultativně bryčkou po pusztě, pozorování bílého rohatého dobytka, jezdecké umění hajduků.


5.den (st): DEBRECEN, barvitý festival a karneval květin,krojové průvody s hudbou, pobyt v městských termálních lázních, možnost večeře. Večer odjezd.


6.den (čt): Návrat v ranních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* 3x ubytování v hotelu ***
* 2x polopenze
* 1x lázně
* průvodce

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000