crosssearch

Maďarská mozaika

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Ubytování je ve městě Székesfehérvár v hotelu Platán blízko historického centra města. Pokoje pro 2-3 osoby jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV a klimatizací. Lázně Arpád: Luxusní lázeňský komplex, postavený v tureckém stylu přímo nad pramenem zvaným Arpád, se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (st):Odjezd z Prahy v ranních hodinách, příjezd do SZÉKESFEHÉRVÁRU - prohlídka starobylého města (kostel sv. Imricha, Říšské jablko, Zahrada zřícenin, bazilika sv. Štěpána), které bylo po Esztergomu nejvýznamnější město maďarského království - korunovace a pohřby uherských panovníků, večer pobyt v lázních ARPÁD.

2.den (čt):Údolí KRIŠNA - mystické místo vyzařující pozitivní energii. Nenáročná cesta údolím s okrasnými jezírky, arborétem, biofarmou, malou svatyní a kostelem s klášterem, kde místní průvodce poskytne informace o filozofii Krišny z indické Kalkaty a další zajímavosti. Možnost občerstvení v místní restauraci a návštěva bazaru východu (upomínkové předměty z Indie, indické sárí aj.). Odpoledne pobyt v termálních lázních IGAL.

3.den (pá):BUDAPEŠŤ - celodenní výlet s prohlídkou nejznámějších míst (Gellértův vrch, hradní čtvrť Rybářská bašta, korunovační Matyášův chrám, Hradní palác), odpoledne pobyt v termálních lázních SZECHÉNYI.

4.den (so):VESZPRÉM - prohlídka města hradní vrch, sídlo královny Gizely. Odpoledne pobyt v lázních AGÁRD nedaleko Székesfehérváru.

5.den (ne):Po snídani odjezd, půldenní pobyt v termálních lázních Mosonmagyaróvár. V pozdních večerních hodinách návrat do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000