crosssearch

Maďarská inspirace

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Eger o Tokaj o Budapešť o Miškolc Maďarsko - země lázní, kultury, historie a výborného jídla. 1. den: Odjezd v brzkých ranních hodinách z Olomouce směr Břeclav-Bratislava-Budapešť.

Konečná cena za osobu od: 4 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Eger o Tokaj o Budapešť o Miškolc

Maďarsko - země lázní, kultury, historie a výborného jídla.

1. den:

Odjezd v brzkých ranních hodinách z Olomouce směr Břeclav-Bratislava-Budapešť. Do BUDAPEŠTI přijedeme před polednem, prohlídka města s průvodcem - Budínský hrad, Matyášův chrám, Rybářská bašta, Městská tržnice (Vásárcsarnok), ulice Váci, Náměstí hrdinů, bazilika sv. Štěpána a další památky. Navečer odjezd do Egeru. Ubytování. Nocleh.

2. den:

Po snídani odjezd do městečka TOKAJ, centra světoznámé vinařské oblasti, jejíž poklad budeme mít možnost ochutnat. Odpoledne koupání v jeskynních termálních lázních v MIŠKOLC-TAPOLCA, poté prohlídka města MIŠKOLCE. Večeře ve špičkové restauraci v Údolí krásných žen (Szépasszonyvölgy), spojená s degustací vín egerské vinařské oblasti. Návrat na ubytování.

3. den:

Po snídani prohlídka krásně zachovaného barokního města EGER - procházka malebnými uličkami historického centra s prohlídkou baziliky, hlavního náměstí Dobó tér, možnost návštěvy hradního areálu s výhledy na staré město a okolní vinice. V místních vinotékách je možné zakoupit typická vína jako Egri bikavér a Egri leányka. Kolem poledne koupání v městských lázních, které nabízejí několik venkovních i krytých bazénů, od bazénu na plavání až po termální s vodou teplou 38°C. Odpoledne odjezd tpět do ČR. Návrat v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000