crosssearch

Maďarská Inspirace - Eger - Tokaj - Budapešť

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Program zájezdu 1. den: Odjezd v brzkých ranních hodinách z Olomouce směr Břeclav-Bratislava-Budapešť. Do BUDAPEŠTI přijedeme před polednem, prohlídka města s průvodcem - Budínský hrad, Matyášův chrám, Rybářská bašta, Městská tržnice (Vásárcsarnok),...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

 
1. den: 

Odjezd v brzkých ranních hodinách z Olomouce směr Břeclav–Bratislava–Budapešť. Do BUDAPEŠTI přijedeme před polednem, prohlídka města s průvodcem – Budínský hrad, Matyášův chrám, Rybářská bašta, Městská tržnice (Vásárcsarnok), ulice Váci, Náměstí hrdinů, bazilika sv. Štěpána a další památky. Navečer odjezd do Egeru. Ubytování. Nocleh.

2. den: 

Po snídani odjezd do městečka TOKAJ, centra světoznámé vinařské oblasti, jejíž poklad budeme mít možnost ochutnat. Odpoledne koupání v jeskynních termálních lázních v MIŠKOLC-TAPOLCA, poté prohlídka města MIŠKOLCE. Večeře ve špičkové restauraci v Údolí krásných žen (Szépasszonyvölgy), spojená s degustací vín egerské vinařské oblasti. Návrat na ubytování.

3. den: 

Po snídani prohlídka krásně zachovaného barokního EGERU – procházka malebnými uličkami historického centra s prohlídkou baziliky, hlavního náměstí Dobó tér, možnost návštěvy hradního areálu s výhledy na staré město a okolní vinice. V místních vinotékách je možné zakoupit typická vína jako Egri bikavér a Egri leányka. Kolem poledne koupání v městských lázních, které nabízejí několik venkovních i krytých bazénů, od bazénu na plavání až po termální s vodou teplou 38°C. Odpoledne odjezd tpět do ČR. Do Olomouce návrat kolem 23:00 hod.

 

Cena zahrnuje: 

dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu se snídaní, 1 x večeři v maďarském stylu s ochutnávkou vína, služby průvodce.

Fakultativně: 

vinařská firma v Tokaji s degustací a občerstvením 310 Kč; Tapolca – termální lázně v jeskyni 240 Kč, děti do 18 let a senioři 180 Kč; Eger - termální lázně 200 Kč, studenti a senioři 170 Kč.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000