crosssearch

Maďarská Inspirace - Eger - Tokaj - Budapešť - Maďarsko Lázně

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Zájezd do Maďarska autobusem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:
Zájezd do Maďarska autobusem.

1. den:
Odjezd z Olomouce v 5:00 směr Břeclav-Bratislava-Budapešť. Do BUDAPEŠTI přijedeme před polednem, prohlídka měsra s průvodcem - Budínský hrad, Matyášův chrám, Rybářskou baštu, Městskou tržnici (Vásárcsarnok), ulici Váci, Náměstí hrdinů, baziliku sv. Štěpána a další památky. Navečer odjezd do Egeru. Ubytování. Nocleh.

2. den:
Po snídani odjezd do městečka TOKAJ, centra světoznámé vinařské oblasti, jejíž poklad budeme mít možnost ochutnat. Odpoledne koupání v jeskynních termálních lázních v MIŠKOLC-TAPOLCA, poté prohlídk města MIŠKOLCE. Večeře ve špičkové restauraci v Údolí krásných žen (Szépasszonyvölgy), spojená s degustací vín egerské vinařské oblasti. Návrat na ubytování.

3. den:
Po snídani prohlídka krásně zachovaného barokního EGERU - procházka malebnými uličkami historického centra s prohlídkou baziliky, hlavního náměstí Dobó tér, možnost návštěvy hradního areálu s výhledy na staré město a okolní vinice. V místních vinotékách je možné zakoupit typická vína jako Egri bikavér a Egri leányka. Kolem poledne koupání v městských lázních, které nabízejí několik venkovních i krytých bazénů, od bazénu na plavání až po termální s vodou teplou 38 °C. Odpoledne odjezd tpět do ČR. Do Olomouce návrat kolem 23:00 hod.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000