crosssearch

Lázně Zalakaroš a prázdniny u Balatonu

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Tento pobytově poznávací zájezd vám umožní strávit příjemný odpočinek na březích Balatonského jezera i poznat některá zajímavá místa v jeho okolí. Zájezd je vhodný pro turisty všech věkových kategorií, od dětí až po seniory. Program zájezdu: 1.den (ne): Odjezd z Prahy...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento pobytově poznávací zájezd vám umožní strávit příjemný odpočinek na březích Balatonského jezera i poznat některá zajímavá místa v jeho okolí. Zájezd je vhodný pro turisty všech věkových kategorií, od dětí až po seniory.

Program zájezdu:
1.den (ne): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.


2.den (po): Městečko KŐSZEG, jedno z nejpůvabnějších náměstí v Maďarsku a městečko ostružin, brána Hrdinů, termální lázně BÜKFÜRDŐ, ubytování V penzionu v Zalakarosi a hovězí perkelt na uvítanou.


3.den (út): ZALAKAROS, celodenní odpočinek a koupání v termálních lázních, večerní posezení v csárdě s živou hudbou a tancem.


4.den (st): BALATON, největší sladkovodní jezero střední Evropy, SZIGLIGET, arboretum pod zámkem Eszterházyů, středověký hrad a koupání v Balatonu, TIHANY, skanzen lidové architektury, opatství a lehká turistika, BADACSONY, terénními vozy do okolních vrchů a vinohradů, event. vycházka na jeden z vrcholů, večeře a ochutnávka kvalitního vína.


5.den (čt): KESZTHELY, město a zámek „maďarské Versailles" s anglickým parkem, výlet k jezeru Kis-Balaton, návštěva buvolí rezervace, koupání, variantně celodenní pobyt v termálních lázních Zalakaros


6.den (pá): HÉVÍZ, koupel v největším evropském kráterovém termálním jezeře Gyógytó, bauxitové jeskyně TAPOLCA na lodičkách a městečko s mlýnem, největší hrad v Maďarsku SÜMEG, variantně celodenní pobyt v lázních a parku Zalakaros.


7.den (so): Celodenní pobyt v termálních lázních Zalakaros, večeře na rozloučenou.


8.den (ne): Návrat do Prahy ráno.

Stravování: 2x snídaně, 3x polopenze


Cena zahrnuje :

* pojištění léč. výloh a storna
* doprava autokarem
* průvodce
* 5x nocleh v penzionech (2-3 lůžkové pokoje)
* 3x polopenze
* 2x snídaně
* 1x lázně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000