crosssearch

Lázně Liget, Budapešť, perly na Dunaji

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Program zájezdu 1.den (ne): Odjezd z Prahy v ranních hodinách, PANNONHALMA - vinařské městečko s klášterním komplexem (UNESCO), příjezd do hotelu, podvečerní pobyt v lázních LIGET. 2.den (po): Celodenní výlet do BUDAPEŠTI (UNESCO) - Budínský hrad, Rybářská...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (ne): Odjezd z Prahy v ranních hodinách, PANNONHALMA - vinařské městečko s klášterním komplexem (UNESCO), příjezd do hotelu, podvečerní pobyt v lázních LIGET.

2.den (po): Celodenní výlet do BUDAPEŠTI (UNESCO) - Budínský hrad, Rybářská bašta s krásnou vyhlídkou, chrám sv. Matyáše, královský palác, řetězový most, budova parlamentu aj. Podvečerní pobyt v lázních.

3.den (út): Ráno pobyt v lázních, dopoledne odjezd na okruh v okolí Budapešti. SZENTENDRE - nádherné město s historickým jádrem s mnoha architektonickými skvosty. VISEGRAD - několik let sídlo maďarských králů, položené mezi kopci a Dunajem. Od břehů Dunaje se zvedá středověký hradní komplex s královským palácem. Pod ním se nachází Šalamounova věž, Visegrádská brána a další zajímavosti. OSTŘIHOM - město položené v ohybu Dunaje s dominantní bazilikou, jejíž kopule je viditelná z dalekého okolí. Po večeři pobyt v lázních Liget.

4.den (st): Ráno pobyt v lázních, kolem poledne odjezd do ČR, cestou prohlídka města GYÖR - historické město s barokním centrem. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000