crosssearch

Lázně Hegykö - pobytový zájezd s možností výletů

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Obrázek není k dispozici

Městečko Hegykö leží blízko hranic s Rakouskem. Je známé díky zdejším termálním lázním a jeho výhodná poloha je ideálním výchozím bodem pro výlety a turistiku. Termální voda o teplotě 55 °C vyvěrá z hloubky téměř 1.500 m a je bohatá především na fluor a jód.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Městečko Hegykö leží blízko hranic s Rakouskem. Je známé díky zdejším termálním lázním a jeho výhodná poloha je ideálním výchozím bodem pro výlety a turistiku. Termální voda o teplotě 55 °C vyvěrá z hloubky téměř 1.500 m a je bohatá především na fluor a jód. Menší lázeňský areál se nachází v upraveném přírodním parku. Součástí areálu je 7 bazénů: 2 venkovní léčebné bazény (26-28°C, 36-38°C), termální bazén (34-36°C), plavecký bazén (24-26°C), bazén pro neplavce (24-26°C), dětský bazén (26-28°C), vnitřní wellness bazén (30-32°C) a termální bazén (35-37°C). Dále je k dispozici restaurace, odpočívací terasa, hřiště na fotbal a volejbal a hřiště pro děti.

Za příplatek 300 Kč lze objednat balíček níže uvedených výletů:

FERTÖD - Tzv. maďarské Versailles vybudované knížetem Esterházy je největším barokním zámkem v Maďarsku s překrásnou francouzskou zahradou. ŠOPROŇ - Jedno z nejkrásnějších historických měst v Maďarsku, město gotické a barokní architektury, významné středisko vinařství. PLAVBA PO NEZIDERSKÉM JEZEŘE, RUST - Plavba lodí po jezeře, jehož značná část jezera je národním parkem s překrásnou přírodou plnou ojedinělých druhů rostlin a více než 300 druhů ptactva. Prohlídka městečka MorbischamSee a Rust.

Wellness centrum - zážitkový bazén s protiproudem a hydromasáží (31°C), finská sauna, infrasauna, parní kabina, aroma a světelná terapie, relaxační místnost, čajovna, fitness.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000