crosssearch

Jižní Maďarsko, termály, chuť klobás

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Odjezd z Prahy ve večerních hodinách, noční přejezd. KECSKEMÉT, jedno z nejpůvabnějších měst ve Velké nížině, návštěva slavné manufaktury Zwack Kecskemeti pálinka, maďarská puszta BUGAC, jezdecké umění čikošů a stáda divokých koní, fakult. jízda drožkou, cesta do OROSHÁZY,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program:

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách, noční přejezd.

2. den: KECSKEMÉT, jedno z nejpůvabnějších měst ve Velké nížině, návštěva slavné manufaktury Zwack Kecskemeti pálinka, maďarská puszta BUGAC, jezdecké umění čikošů a stáda divokých koní, fakult. jízda drožkou, cesta do OROSHÁZY, léčivé a zážitkové termální lázně v rozlehlém parku s jezerem, ubytování.

3. den: VELKÁ UHERSKÁ NÍŽINA a univerzitní město na řece Tisze, SZEGED ,,brána Evropy, město v zeleni s monumentální katedrálou a secesní synagogou v židovské čtvrti, s pravoslavným kostelem a secesními paláci, tržnicí a parky, termální a zážitkové lázně v původní secesní budově v centru města.

4. den: GYULA, secesní město na rumunských hrani- cích, středověký hrad, stylové hospůdky, tradiční kuchyně a gyulajské klobásy, pověstná 200 let stará cukrárna nejstaršív Maďarsku s proslulými pochoutkami a koupel v termálních lázních.

5. den: BÉKÉSCSABA a oblast jižního Zátisí, klobásová metropole Maďarska, muzea a termály, slovenská kultura, SLAVNOST ZABIJAČEK A KLOBÁS, soutěž řezníků z celého kraje, hospůdky s cikánskou hudbou, tance v lidových krojích, možnost návštěvy termálních lázní při řece Tisza, návrat do termálů v Orosháze a společenský večer s tancem.

6. den: ÓPUSZTASZER, národní historický park, moderní Muzeum přírody a skanzen s typickou lidovou architekturou, moderní Arpádův památník příchodu Maďarů, noční přejezd.

7. den: Příjezd do Čech ráno.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000