crosssearch

Jižní Maďarsko - lázně Harkány

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Lázeňské centrum Harkány je světově proslulým místem. Termální prameny zde dosahují teploty až 62°C a kromě vodních koupelí jsou zde nabízeny rovněž koupele bahenní. Léčí se zde například revmatismus. Využijte i vy této jedinečné nabídky a pojeďte s námi strávit krásnou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Lázeňské centrum Harkány je světově proslulým místem. Termální prameny zde dosahují teploty až 62°C a kromě vodních koupelí jsou zde nabízeny rovněž koupele bahenní. Léčí se zde například revmatismus. Využijte i vy této jedinečné nabídky a pojeďte s námi strávit krásnou dovolenou v jedněch z nejvýznamnějších lázeňských center v Maďarsku a zároveň budete mít možnost navštívit nejznámější místa v této oblasti.

Program zájezdu:
1.den (pá): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách (přes Hradec Králové, Pardubice, Brno).


2.den (so): SZEKESFEHERVÁR - po Estergomu nejŹvýznamnější město Maďarského království, od r. 1038 do r. 1540 zde byli korunováni a pohřbíváni králové, katedrála sv. Petra, malebné ulice, starobyŹlé domy. GORSIUM - vykopávky římského vojenŹského tábora a města.


3.den (ne): Pobyt a koupání v lázních Harkány.


4.den (po): Pobyt a koupání v lázních Harkány.


5.den (út): PECS - díky osmanské okupaci má město orientální kolorit, na svazích okolních kopců se pěsŹtují kvalitní odrůdy vína a v městě samém se nacháŹzí řada významných památek (katedrála sv. Petra z 11. stol., Csontváryho muzeum, bývalá mešita aj.). Krátká pěší vycházka v POHOŘÍ MECSEK.
6.den (st): Pobyt a koupání v lázních Harkány.


7.den (čt): HRAD SIKLÓS ze 13. stol. POUTNÍ MÍSTO MÁRIAGYÜT - nejstarší poutní místo v Maďarsku, první kaple zde byla postavena již v r. 1006. VILLÁNY - centrum rozlehlých vinic. NespoŹčetné množství vinných sklepů, z nichž pocházejí jedny z nejkvalitnějších červených vín v zemi.
8.den (pá): Pobyt a koupání v lázních Harkány.


9.den (so): Celodenní prohlídka BUDAPEŠTI - Gellértův vrch, Rybářská bašta, korunovační Matyášův dóm, královský palác, řetězový most, budova parlamentu, odpoledne volno (možnost návštěvy některých významných termálních lázní nebo muzeí).


10.den (ne): Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Ubytování: pension nebo apartmán, dvoulůžkové pokoje


Stravování: 3x snídaně, 4x polopenze


Cena zahrnuje:

* pojištění léč. výloh a storna
* doprava autobusem
* průvodce
* 7x ubytování (dvoulůžkové pokoje)
* 4x polopenzi
* 3x snídani

Fakultativně:

* Výlet do vesnice Matty - posezení v Pauls Csárdě u vynikající večeře (pečená kachna přímo z pece) - 350 CZK/os.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000