crosssearch

Jižní a severní Maďarsko - lázně Harkány a Liget

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Lázeňské centrum Harkány je světově proslulým místem. Termální prameny zde dosahují teploty až 62°C a kromě vodních koupelí jsou zde nabízeny rovněž koupele bahenní. Léčí se zde například revmatismus. Využijte i vy této jedinečné nabídky a pojeďte s námi strávit krásnou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (pá): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (so): Příjezd. Pobyt a koupání v lázních HARKÁNY.

3.den (ne): PECS - díky osmanské okupaci má město orientální kolorit, na svazích okolních kopců se pěstují kvalitní odrůdy vína a v městě samém se nachází řada významných památek (katedrála sv. Petra z 11. stol., Csontváryho muzeum, bývalá mešita aj.). Krátká pěší vycházka v POHOŘÍ MECSEK.

4.den (po): HRAD SIKLÓS ze 13. stol. POUTNÍ MÍSTO MÁRIAGYÜT - nejstarší poutní místo v Maďarsku, první kaple zde byla postavena již v r. 1006. VILLÁNY - centrum rozlehlých vinic. Nespočetné množství vinných sklepů, z nichž pocházejí jedny z nejkvalitnějších červených vín v zemi.

5.den (út): Pobyt a koupání v lázních HARKÁNY.

6.den (st): Přejezd do lázní Liget. Cestou prohlídka pěkného města SZEKESFEHERVÁR - po Estergomu nejvýznamnější město Maďarského království, od r. 1038 do r. 1540 zde byli korunováni a pohřbíváni králové, katedrála sv. Petra, malebné ulice, starobylé domy. Podvečerní koupání v lázních LIGET.

7.den (čt): Pobyt a koupání v lázních LIGET.

8.den (pá): Prohlídka BUDAPEŠTI (UNESCO) - Gellértův vrch, Rybářská bašta, korunovační Matyášův dóm, královský palác, řetězový most, budova parlamentu, Podvečerní koupání v lázních LIGET.

9.den (so): PANNONHALMA - vinařské městečko s klášterním komplexem (UNESCO), odjezd do Čech. Příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000