crosssearch

Jaro v jižním Maďarsku

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody. Program...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody.

Program zájezdu:
1.den (út): Odjezd z ČR ve večerních hodinách.


2.den (st): Příjezd do lázní Harkány v ranních hodinách. Prohlídka města, pobyt v lázních HARKÁNY, večer společná návštěva Halászcsárdy (příjemné posezení u živé muziky).


3.den (čt): Půldenní výlet - PÉCS - starobylé univerzitní město s památkami s turecké doby, odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY, fakultativně velmi oblíbený výlet do vesnice Matty - posezení v Pauls Csárdě.


4.den (pá): Půldenní výlet - VILLÁNY - malebná vinařská obec, ochutnávka vína s možností nákupu přímo ve vinném sklípku, zastávka v městečku SIKLÓS se zachovalým hradem a oblíbenou tržnicí, odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY.


5.den (so): Dopoledne výlet do MÁRIAGUID - poutní klášter a křížová cesta na horu Tenkés, návštěva maďarského venkova, odpoledne odjezd do ČR, příjezd do ČR v pozdních nočních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* 3x ubytování v pensionu
* 3x snídaně
* 2x večeře
* dopravu autobusem
* pobyt. taxu
* průvodce

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000