crosssearch

Jarní Budapešť, památky a termální lázně

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Obrázek není k dispozici

Budapešť s termálními lázněmi, muzei a galeriemi nese stopy habsburské vlády, ale i pulsujícího velkoměsta. Ostřihom a Visegrád připomínají slávu maďarských králů, Szentendre je oslavou jihoslovanského vlivu v Uhrách a centrem lidové kultury Maďarska. Termální lázně: Széchenyi...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v ranních hodinách. Romantika hradu Devín, Bratislava, město na Dunaji a metropole Slovenska, exteriéry vybraných paláců, příp. návštěva Bratislavského hradu a paláců, ubytování v Bratislavě, večeře.
2. den: Snídaně, královské sídlo Uher Ostřihom, korunovační katedrála, Dunajský ohyb se sídlem uherských králů Visegrád, citadela, Szentendre, živoucí skanzen a památky jihoslovanské kultury, ráj maďarských suvenýrů, přejezd do Budapešti na ubytování, večeře.
3. den: Snídaně, Budapešť, římské město Aquincum, okružní jízda městem, Buda, hradní čtvrť (Rybářská bašta, Matyášův chrám, palác), Pešť a její centrum, slavná cukrárna, 1. metro na evropském kontinentu a okolí náměstí Hrdinů, koupání v termálních lázních Széchenyi, var. návštěva galerie, ZOO či Vidámparku, podvečerní projížďka, večeře s vínem.
4. den: Snídaně, Budapešť, tržnice a Váci utca, nákupy, fakult. koupel v luxusních termálních lázních hotelu Gellért nebo dle výběru např. lázně Palatinum, fakultativně pravá maďarská palačinka na rozloučenou, výhled na budovu Parlamentu, odjezd do ČR, návrat do půlnoci.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000