crosssearch

Hévíz - termální lázněa největší termální jezero Evropy

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Hévíz - Zalakaros - poloostrov Tihany - Badacsony - Keszthely

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hévíz - termální lázněr
a největší termální jezero Evropy

1. den zájezdu V časných ranních hodinách odjezd z republiky. Dopoledne příjezd do HÉVÍZU, ležícího u největšího termálního jezera Gyógy-tó. Historie místa sahá až do pravěku a léčebné účinky zdejších lázní byly zřejmě známé již starým Římanům, což naznačují římské mince nalezené v jezeře. Lázeňské městečko, ubytování v hotelu*** v Hévízu, koupání v hotelových termálních lázních - kryté bazény, venkovní bazén nebo termální jezero, procházka, relaxace.


2. den zájezdu Volno a koupání, odpočinek v krásném prostředí lesoparku u termálního jezera v HÉVÍZU, bílé a růžové lekníny, teplota vody se pohybuje okolo 33˚C, procházky po okolí.


3. den zájezdu Pro zájemce je připraven výlet do nedalekých termálních lázní ZALAKAROS, zdejší lázeňský park nabízí bohaté možnosti odpočinku, koupání a relaxace v lázních, zážitkové lázně, wellness centrum, individuálně celodenní pobyt a relaxace u termálního jezera v HÉVÍZU.


4. den zájezdu Výlet po severním pobřeží Balatonu, koupání v "maďarském moři", unikátní poloostrov TIHANY, dělící jezero téměř na dvě poloviny, opatský kostel, lidové muzeum v přírodě, přírodní rezervace, lehká turistika. Cestou zpět BADACSONY, návrat do Hévízu, individuální volno, termální lázně.


5. den zájezdu Návštěva KESZTHELY, příjemné město plné kaváren, stromů, barvité náměstí Fö tér, největší zajímavost krásný barokní zámek Festeticsů, renomovaná knihovna Helikon, čítající asi 90 000 svazků, muzea paláce, čas na oběd, skleničku dobrého vína a rozloučení s Maďarskem, odpoledne odjezd domů, návrat ve večerních hodinách.

 

Cena zahrnuje

dopravu lux. klim. busem, výlety, 4x ubytování v Hévízu - hotel*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím cca 10 min. chůze od termálního jezera, volný vstup do hotelových termálních lázní, 4x polopenzi (snídaně bufet, večeře menu), průvodce

Cena nezahrnuje

vstupné vč. lázní (mimo hotelové lázně v Hévízu), fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

komplex. pojištění vč. storna zájezdu 150 Kč str. 2 katalogu

Popis oblasti

Vstupy do termálních lázní: Hévíz jezero celodenní skupinové vstupné cca 3 700 HUF, půldenní skupinové vstupné 2 500 HUF, Zalakaros celodenní vstupné cca 2 500 HUF (10 HUF = 1 Kč, částku v HUF vydělte 10 a dostanete cenu v Kč )

Náš tip ! Hevíz - největší evropské termální jezero
cesta tam i zpět bez nočních přejezdů
sleva Senior +60 - sleva ze základní ceny 3%

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000