crosssearch

Győr A Mošoň

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu 1. den: Odjezd z Olomouce v 7.00 směr MOSONMAGYARÓVÁ. V Mošoni možnost návštěvy místní tržnice. Celodenní koupání v lázních v Mošoni. Zdejší termální lázně jsou založeny na termálním prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd z Olomouce v 7.00 směr MOSONMAGYARÓVÁ. V Mošoni možnost návštěvy místní tržnice. Celodenní koupání v lázních v Mošoni. Zdejší termální lázně jsou založeny na termálním prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky. Odjezd do GYÖRU, ubytování v centru města. Večeře, individuální volno, nocleh.

2. den:
Po snídani odjezd do PANNOHALMY, návštěva klášterního komplexu, který je od roku 1996 zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Návrat do GYÖRU, možnost prohlídky s průvodcem a poté návštěva lázní. V lázních se nachází 3 termální a 5 zážitkových bazénů. Poté odjezd zpět do ČR, po cestě možnost večeře v restauraci Paprika Csárda. Návrat ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000