crosssearch

Györ A Mošoň - Termální Lázně

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Obrázek není k dispozici

1. den: Odjezd z Olomouce v 7.00 směr MOSONMAGYARÓVÁ, po cestě zdravotní zastávka před Bratislavou. V Mošoni možnost návštěvy místní tržnice. Celodenní koupání v lázních v Mošoni. Zdejší termální lázně jsou založeny na termálním prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:
Odjezd z Olomouce v 7.00 směr MOSONMAGYARÓVÁ, po cestě zdravotní zastávka před Bratislavou. V Mošoni možnost návštěvy místní tržnice. Celodenní koupání v lázních v Mošoni. Zdejší termální lázně jsou založeny na termálním prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsa-hem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky. Odjezd do GYÖRU, ubytování v centru města. Večeře,individuální volno, nocleh.

2. den:
Po snídani odjezd do PANNOHALMY (asi 20 kilometrů jihovýchodně od Győru), návštěva klášterního komplexu, který je od roku 1996 zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Poté návrat do GYÖRU, možnost prohlídky s průvodcem a poté návštěva lázní. V lázních se nachází 3 termální a 5 zážitkových bazénů. Poté odjezd zpět do ČR, po cestě možnost večeře v restauraci Paprika Csárda. Návrat ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000