crosssearch

Festival Klobás V Békéscsabě

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Odjezd z Olomouce v 4.00 hod. Prohlídka KECSKEMÉTU, jednoho z nejhezčích měst ve Velké uherské nížině. Dále PUSZTA - proslulá maďarská step - BUGAC, jezdecké umění pastevců koní číkošů a stáda divokých koní, fakultativně jízda drožkou. Přejezd do SZEGEDU.

Konečná cena za osobu od: 3 950 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:

Odjezd z Olomouce v 4.00 hod. Prohlídka KECSKEMÉTU, jednoho z nejhezčích měst ve Velké uherské nížině. Dále PUSZTA - proslulá maďarská step - BUGAC, jezdecké umění pastevců koní číkošů a stáda divokých koní, fakultativně jízda drožkou. Přejezd do SZEGEDU. Pyšní se monumentální katedrálou Panny Marie a překrásnou secesní synagogou v židovské čtvrti. Prohlídka města, večer ubytování v hotelu, nocleh.

2. den:

Po snídani GYULA - secesní město u rumunských hranic, rodiště Albrechta Dürera Staršího, středověký hrad, pověstná 200 let stará cukrárna v biedermayerovském stylu, možnost koupání ve vyhlášených termálních lázních. Odpoledne BÉKESCSABA - místo konání každoročních největších

slavností klobás na světě - Csabai Kolbászfesztivál. Návrat na ubytování, nocleh.

3. den:

Po snídani individuální volno v Szegedu nebo koupání v místních termálních lázních. Odpoledne zastávka v pusztě - národní historický park v ÓPUSZTASZER se skanzenem typické lidové architektury a památníkem náčelníka Árpáda. Příjezd do Olomouce ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000