crosssearch

Eger, Tokaj, termály a víno

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Pojďte s námi poznat v Maďarsku kraj vína a kraj zaslíbený termální vodě zaslíbený a zažít atmosféru slavnosti nejznámějšího maďarského vína aszú vína králů v oblasti Tokajských vrchů. Čekají vás termální lázně Eger a jeskynní lázně Tapolca.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Eger, Tokaj termály a víno

1. den zájezdu Odjezd ve večerních až nočních hodinách z republiky, Praha cca 22.00 hod. a dále dle míst nástupů, přejezd přes Slovensko.

2. den zájezdu EGER, „barokní perla Maďarska“, náměstí s chrámem, hrad, turecký minaret, odpočinek a relaxace v termálních lázních, návštěva oblasti vinných sklepů tzv. „údolí krásné paní“, posezení ve vinném sklepě s ochutnávkou egerského vína Bikavér, Leányka, malé občerstvení, ubytování u termálních lázní v MISKOLCI-TAPOLCE.

3. den zájezdu BARLANGFÜRDÖ, koupání a relaxace v jeskynních termálních lázních TAPOLCA, návštěva staroslavné vinařské oblasti TOKAJ (UNESCO), na jaře účast na „festivalu Tokajského vína“, na podzim zahájení vinobraní, průvod v krojích, přehlídka uceleného sortimentu vín spojená s ochutnávkou, možnost nákupu kvalitního tokajského vína, přehlídka vinařů, folklórní program, pozdní návrat.

4. den zájezdu BUDAPEŠŤ (UNESCO), okružní jízda městem, hradní čtvrť Buda, Rybářská bašta, Matyášův chrám,...výhledy na Pešť, secesní architektura, fakultativně oběd v “palačinkárně”, vyhlídka na rozloučenou z vrchu Gellért, příjezd do ČR v nočních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000