crosssearch

Bükfürdö - Sárvár - Hévíz

Poznávací zájezdy, Maďarsko

1. den: Odjezd z Olomouce cca v 5.00 hod. směr Brno, Vídeň a ŠOPROŇ - prohlídka historického městečka založeného již v době římské, úzké uličky se středověkými a barokními domy. Po poledni příjezd do BÜKFÜRDŐ a cca čtyřhodinové koupání v termálních lázních. Poté ubytování v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:
Odjezd z Olomouce cca v 5.00 hod. směr Brno, Vídeň a ŠOPROŇ - prohlídka historického městečka založeného již v době římské, úzké uličky se středověkými a barokními domy. Po poledni příjezd do BÜKFÜRDŐ a cca čtyřhodinové koupání v termálních lázních. Poté ubytování v Büku, volno, nocleh.

2. den:
Po snídani odjezd směr BALATON, po cestě krátká zastávka pod hradem SÜMEG, který patří k nejzachovalejším v zemi. Cesta podél pobřeží Balatonu s krátkými zastávkami v typických maďarských vesničkách v oblasti Badacsony. Prohlídka KESZTHELY - nejstarší a největší město na pobřeží Balatonu s barokním zámkem rodu Festeticsů. Odpoledne koupání v termálních lázních v HÉVÍZU - druhé největší jezero s termální vodou na světě s hladinou pokrytou lekníny. Večer návrat na ubytování, nocleh (možnost využít celý den k pobytu v Bükfürdő).

3. den:
Po snídani odjezd do KŐSZEGU, malebného barokního městečka na úpatí stejnojmenného pohoří (Jurisicsův hrad se čtyřmi rohovými věžemi), poté cesta přes město Szombathely do SÁRVÁRU (středověká vodní tvrz), cca čtyřhodinové koupání v moderních termálních lázních. Příjezd do Olomouce ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000