crosssearch

Budapešť s plavbou po krásném modrém Dunaji

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Plzeň, Rokycany, Beroun (dálnice), Praha, Jihlava (dálnice), Brno, Břeclav

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den – Odjezd v ranních hodinách po trase do Ostřihomi – rodiště prvního uherského krále, svatého Štěpán. Dominantou bývalého hlavního města je ostřihomská katedrála, největší kostel v Maďarsku, přestavěna v 19. století v klasicistním stylu. Po krátké prohlídce pokračování Dunajským obloukem přes Visegrád do romantického městečka Szentendre – centra umělců. Krátká procházka, při které je možné navšívit muzeum keramiky , muzeum městské hromadné dopravy. Nebo shlédnout morový sloup, či pravoslavný barokní chrám s rokokovými ikonami. Navečer příjezd do Budapešti, večeře a nocleh v hotelu.

2. den – Po snídani návštěva proslulé tržnice a odjezd do Gödöllő, městečka vzdáleného cca 30 km od Budapešti, které proslavila především manželka rakouského císaře Františka Josefa I., Alžběta Bavorská, zvaná Sisi. Císařský pár zde měl výletní rezidenci, barokní zámek, kde je nyní Královské zámecké muzeum. V přízemí paláce je stylová zámecká kavárna. Po prohlídce návrat do Budapešti. Prohlídka města zakončená večeří s ochutnávkou vína. Nocleh v hotelu .

3. den – Brzy ráno snídaně a odjezd do přístavu. Nástup na loď, která pluje krásnou krajinou Dunajského oblouku, při které můžete vidět také i z Dunaje Szentendre, Visegráda a Ostřihom. Přibližně po 4,5 hodinách loď připlouvá do přístavu v Bratislavě, kde následuje pěší procházka historickým centrem města. Nástup do autobusu a odjezd do ČR

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000