crosssearch

Budapešť s koupáním v termálech

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Advent v Budapešti 2014

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Budapešť s koupáním v termálech


1.den zájezdu Odjezd v pozdních večerních hodinách.

2.den zájezdu Příjezd do Budapešti, na úvod krátká okružní jízda městem, zastávka u Rybářské bašty a paláce s Matyášovým chrámem, Řetězový most... Pěší prohlídka vyzdobeného centra metropole s průvodcem, možnost nákupů v proslulé tržnici, adventní trhy s mnoha lákadly - rukodělné výrobky, vánoční ozdoby a dekorace a pro mlsousy tradiční trdelník nebo maďarské klobásky. Ubytování v hotelu v Budapešti, nedaleko centra města. Večer Gellértův vrch s vyhlídkou na kouzelné osvětlené město.

3.den zájezdu Po snídani odjezd do centra Budapešti, dokončení prohlídky města s průvodcem. V odpoledních hodinách návštěva některých z vyhlášených lázní - doporučujeme luxusní termální lázně Gellért (vstup cca 4 200 Ft), postavené v secesním stylu, jež napájejí prameny známé již přes dva tisíce let. Lázně jsou otevřené již od roku 1918 a najdete zde vnitřní i venkovní bazény s teplotou vody dosahující až 36 °C, perličkové koupele, saunu, parní lázeň a bazén s umělým vlnobitím. Případně volný program v centru Budapešti - návštěva vybraných pamětihodností či posezení v některé z kaváren či posezení v některé z kaváren - doporučujeme návštěvu jedné z nejstarších cukráren - Gerbaud , která před několika lety oslavila 150. výročí své existence. Předpokládaný odjezd do ČR cca v 16:00 hod. Návrat ve večerních/nočních hodinách.

Cena zahrnuje

dopravu klim. busem, 1x ubytování v hotelu **** nedaleko centra Budapešti, 1x snídani formou bufetu, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK

Fakultativní příplatek

komplexní pojištění vč. storna 90 Kč, večeře v hotelu 450 Kč/os.

Sleva

sleva při nástupu v Brně - 200 Kč

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000