crosssearch

Budapešť a Szentendre o Velikonocích

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Jarní Budapešť, nejmladší metropole Evropy se slávou uherských králů, římských i habsburských císařů. Pyšní se největším množstvím městských termálních lázní na světě, muzea a galerie se mohou srovnávat s nejpřednějšími evropskými, maďarské tržnice a gastronomie jsou zážitkem....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Budapešť a Szentendre
o Velikonocích

1. den zájezdu Odjezd z Prahy 3.4. ve 23.30 hod. a dále dle nástupních míst v nočních hod. 4.4. transfer přes Bratislavu do Maďarska.


2. den zájezdu BUDAPEŠŤ, Pešť a její centrum, tržnice - ráj gastronomických suvenýrů, slavnostní atmosféra velikonočních trhů na Váci útca, veselice, 1. metro na evropském kontinentu, fakultativně koupel v termálních lázních Széchenyi, Városliget, variantně ZOO, Vidámpark nebo Galerie krásných umění, projížďka městem, ubytování a večeře.


3. den zájezdu BUDAPEŠŤ, Buda, okružní jízda městem, hradní čtvrť (Rybářská bašta, Matyášův chrám, palác), fakultativně pravá maďarská palačinka, koupání v luxusních termálních lázních hotelu Gellért, nebo dle výběru galerie a muzea, jeskynní kostel, večeře v restauraci možná i s cimbálovou čardášovou hudbou, vyhlídka z vrchu Gellért na osvětlenou Budapešť.


4. den zájezdu Slavnostní Velikonoce v SZENTENDRE, památky jihoslovanské kultury a skanzen lidové architektury, ráj suvenýrů a marcipánu, největší muzeum pod širým nebem, 5 typických vesnic z celého Maďarska, gastronomie, tradice a folklór Velikonoc, odpoledne odjezd Dunajským ohybem kolem VISEGRADU, bývalé sídlo králů, zastávka v OSTŘIHOMI, největší bazilika v Maďarsku, návrat do půlnoci.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000