crosssearch

Advent v metropolích Budapešť a Vídeň

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Hotel Leonardo hotel Budapest ****, který se nachází nedaleko centra města, většina památek v pěsí vzdálenosti. Zastávka MHD cca 500 m od hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Advent v metropolích Budapešť a Vídeň****

1. den zájezdu V pozdních večerních hodinách odjezd z ČR.

2. den zájezdu ranních hodinách příjezd do Budapešti, zastávka u Rybářské bašty a paláce s Matyášovým chrámem, Řetězový most... Pěší prohlídka vyzdobeného centra metropole s průvodcem, adventní trhy s mnoha lákadly – rukodělné výrobky, vánoční ozdoby a dekorace a pro mlsouny tradiční trdelník nebo maďarské klobásky. V odpoledních hodinách buď individuální volno nebo návštěva některých z vyhlášených lázní – doporučujeme luxusní termální lázně Gellért (vstup cca 3 800 Ft), postavené v secesním stylu, jež napájejí prameny známé již přes dva tisíce let. Lázně jsou otevřené již od roku 1918 a najdete zde vnitřní i venkovní bazény s teplotou vody dosahující až 36 °C, perličkové koupele, saunu, parní lázeň a bazén s umělým vlnobitím. K večeru přejezd na ubytování. Pro zájemce večer Gellértův vrch s vyhlídkou na kouzelně osvětlené město.

3. den zájezdu Po snídani přejezd do Vídně a pěší prohlídka města s průvodcem. Individuální volno, které můžete využít např. k návštěvě některého z mnoha muzeí nebo k posezení u pravé vídeňské kávy a Sacher dortu. Volný čas můžete také strávit prohlídkou adventních trhů, kterých tu najdete opravdu hodně. Obecně nejznámější je ten před vídeňskou radnicí, ujít si nenechte ani adventní trh na Maria-Theresien Platz nebo trh uměleckých řemesel na náměstí Karlsplatz. Případně můžete dojet metrem k zámku Schönbrunn a prohlédnout si adventní trh před zámkem a vychutnat si prohlídku vnitřních prostor zámku s výkladem v češtině. V podvečer V podvečer odjezd do ČR a návrat ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje

dopravu klim. busem, 1 x ubytování v hotelu **** nedaleko centra Budapešti, 1 x snídani formou bufetu, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.

Fakultativní příplatek

90 Kč komplexní pojištění vč. storna, léčebných výloh v zahraničí, možnost dokoupení večeře v hotelu za 450 Kč/osoba.

Nástupní místa

Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), Hradec Králové, Pardubice, Holice (Chrudim), V. Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250), Trutnov (+300), Dvůr Králové n. Labem (+300), Náchod (+200), Jaroměř (+100), Hořice (+100) a další nástupní místa dle dohody v CK.

Ubytování

Hotel Leonardo hotel Budapest ****, který se nachází nedaleko centra města, většina památek v pěsí vzdálenosti. Zastávka MHD cca 500 m od hotelu.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000