crosssearch

3 Dny v lázních Bükfürdö

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Odjezd z Olomouce v 6:00 směr Vídeň a ŠOPROŇ - co do počtu památek nejbohatší město v Maďarsku, jehož křivolaké úzké uličky lákají k romantické procházce - prohlídka města s průvodcem. Po poledni příjezd do lázeňského městečka BÜKFÜRDÖ a zhruba čtyřhodinové koupání v lázních.

Konečná cena za osobu od: 2 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:

Odjezd z Olomouce v 6:00 směr Vídeň a ŠOPROŇ - co do počtu památek nejbohatší město v Maďarsku, jehož křivolaké úzké uličky lákají k romantické procházce - prohlídka města s průvodcem. Po poledni příjezd do lázeňského městečka BÜKFÜRDÖ a zhruba čtyřhodinové koupání v lázních. Termální voda je bohatá na minerály a slouží na léčení pohybového ústrojí. Lázně Bükfürdő představují komplex s 27 bazény, rozprostírají se na ploše 13 ha a jejich vodní plocha je více než 5 000 m2. Nabízí ničím nerušený odpočinek v rozsáhlých relaxačních zónách s lehátky zdarma. Fakultativně lze využít saunu a masáže. K dispozici je bohatá nabídka občerstvení přímo v areálnu lázní za přijatelné ceny. Poté ubytování v penzionu v Buku, možnost večeře, nocleh.

2. den:

Celodenní pobyt v lázních v Bükfürdö, nebo volný program.

3. den:

Po snídani celodenní pobyt v lázních BÜKFÜRDÖ. Pro zájemce možnost celodenního koupání v termálních lázních v SÁRVÁRU. Na ploše 5 400 m2 se nachází bazény s léčivou i obyčejnou vodou pro malé i velké, tobogány, zážitkové bazény. Bazény jsou v provozu během celého roku: vnější zážitkový bazén (32°C - 33°C), vnitřní zážitkový bazén (32°C- 34°C), vnitřní bazén s léčivou vodou (37°C), vnitřní bazén s léčivou vodou (36°C). Exkluzivní Svět saun je ostrovem klidu v areálu lázní, kde si milovníci saun můžou vybrat z bohaté nabídky: vnější i vnitřní finské sauny, bio sauna, parní sauna, aroma kabinky, atd. K dipozici je bohatá nabídka občerstvení přímo v areálu za přijatelné ceny. Příjezd do ČR ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000