crosssearch

3 Dny V Budapešti A Zámek Gödöllö - Jánoshegy - Parlament - Plavba Po Dunaji

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Popis: Zájezd pro ty, kterým doposud chyběl čas pořádně si prohlédnout a užít si celou Budapešť. Budete se moci vykoupat v trojích historických lázních, navštívíte slavný parlament, budete mít dost času k vychutnání atmosféry města Budapešť a zajedete si i do GÖDÖLLÖ na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:
Zájezd pro ty, kterým doposud chyběl čas pořádně si prohlédnout a užít si celou Budapešť. Budete se moci vykoupat v trojích historických lázních, navštívíte slavný parlament, budete mít dost času k vychutnání atmosféry města Budapešť a zajedete si i do GÖDÖLLÖ na prohlídku nejznámějšího maďarského zámku.

1. den:
Odjezd z Olomouce v 6.00, okolo 12.00 příjezd do Budapešti, vyjížďka na citadelu s nejlepším výhledem na Budín, Pešť a Dunaj, přejezd do Pešti, 2 hodiny k nákupům v historické tržnici (možnost koupit maďarské speciality, např. pravé tokajské, pálinku, papriku apod.), popř. k nenáročnému výstupu k památníku sv. Gellérta nebo ke koupání v secesních lázních Gellért. Odpoledne prohlídka Pešti: Váci utca, Vörösmarty tér, nábřeží, reduta, katedrála sv. Štěpána, nám. Svobody, secesní spořitelna Ödöna Lechnera. Ve 20.00 odjezd do hotelu.

2. den:
Po snídani prohlídka proslulé budovy parlamentu s průvodcem (uvidíte i korunovační klenoty), procházka po výstavné ANDRÁSSYHO TŘÍDĚ a židovskou čtvrtí a kolem OPERY, možnost navštívit 2 synagogy. Odpoledne je možné strávit koupáním v Széchenyiho lázních nebo návštěvou Muzea výtvarního umění s velmi cennou sbírkou. Zájemci o plavbu lodí odjedou autobusem do Ostřihomy, prohlédnou si baziliku a z Ostřihomy poplují lodí zpět do Budapešti - TŘÍHODINOVÁ PLAVBA NEJKRÁSNĚJŠÍM ÚSEKEM DUNAJE tzv. Dunajským ohbím. Příjezd do Budapešti ve 20.00, nocleh v hotelu.

3. den:
Ráno přejezd GÖDÖLLÖ prohlídka oblíbeného zámku císařovny Sissi, parku a palmového skleníku. Návrat do Budapešti a vbolno například k návštěvě historických cukráren nebo turackých lázní za 16.století. Zájemci mohou odpoledne podniknout výlet do BUDÍNSKÝCH VRCHŮ - zubačkou na Széchenyiho vrch ( Széchenyihegy) a odtud pěšky s krásnými výhledy na město na nejvyšší budapašťský kopec Jánoshegy s rozhlednou císařovny Sissi a odtud zpět do města sedačkovou lanovkou. V 17.00 hod. odjezd, návrat do Olomouce do 23.00.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000