crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Vítejte Na Madagaskaru

Poznávací zájezdy, Madagaskar (zobrazit na mapě) mapa

Přílet do Nosy Be a ubytování v hotelu. Individuální volno. Výlet do parku Lemuria Land, kde uvidíte nejznámější zvířata Madagaskaru - lemury, chameleony, želvy, gekony a mnoho dalších. V parku se také dozvíte o procesu výroby oleje Ylang-ylang.

Konečná cena za osobu od: 43 452 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

Den 1: Letecky z Prahy na Madagaskar   

Den 2:  NOSY BE Přílet do Nosy Be a ubytování v hotelu. Individuální volno. Fakultativně za příplatek: Výlet do parku Lemuria Land, kde uvidíte nejznámější zvířata Madagaskaru - lemury, chameleony, želvy, gekony a mnoho dalších. V parku se také dozvíte o procesu výroby oleje Ylang-ylang.   

Den 3:  MAHAJANGA Přelet na severozápadní část ostrova a prohlídka města Mahajanga, jež je oblíbenou turistickou destinací díky teplému suchému podnebí a množství pláží. Město si stále zachovává svůj jedinečný koloniální charakter. Klikaté, úzké uličky, domy natřené okrovými barvami, ručně vyřezávané dveře a živá atmosféra vás jistě zaujme. Individuální volno na přímořské promenádě, které dominuje 22 metrů velký baobab, největší tohoto druhu na Madagaskaru.   

Den 4: ANKARAFANTSIKA Celodenní výlet do národní parku Ankarafantsika. Tento park je jednou z největších chráněných oblastí na Madagaskaru a jediným místem, kde se vyskytuje lemur zlatý. V parku se také vyskytuje 129 druhů ptáků, z toho 75 endemických. Vyskytují se zde i desítky druhů plazů a obojživelníků. Jak bohatý je zvířecí svět, tak je i ten rostlinný. Je zde přes 800 druhů rostlin. Během plavby po jezeře, máte šanci vidět i krokodýli. V parku také uvidíte velké množství baobabů. Jednou z dalších dominant parku je rozhlehlý kaňon, kde budeme mít čas na focení.   

Den 5: JEZERO MANGATSA Ranní projížďka po posvátném jezeře Mangatsa. Váš průvodce vám prozradí více o místní kultuře, uctívání božstev a místní etnické skupině Sakalavovů. V jejich kultuře hraje klíčovou roli kult předků, s tím souvisí také vyřezávání dřevěných náhrobních skulptur, vyznačujících se často nezvykle otevřeným zobrazováním sexuality.   

Den 6: JESKYNĚ ANHOJIBE Cestou k jeskyním Anhojibe, zastávka na koupání u místních vodopádů.  Jeskyně Anhojibe jsou jednou z největších atrakcí na ostrově. Nachází se zde také 2. největší jeskyně v Africe. V hloubce 40 metrů můžete obdivovat až 10 metrů dlouhé krápníky nejrůznějších tvarů a podzemní jezírko.    

Den 7:  CIRQUE ROUGE Zastávka u pískovcových útvarů Cirque Rouge. Na místním trhu si můžete zakoupit suvenýry, ovoce nebo med. Fakultativně za přípatek:  Krátká plavba motorovými čluny po řece do rybářské vesnice. Procházka k majáku se nachází v deltě Betsiboka. S trochou štěstí zde potkáte lemury. Večeře. Plavba směrem k malé rybářské vesnici Katsepy, kde se nachází krásná pláž.   

Den 8: NOSY BE Přelet zpět do Nosy Be. Individuální volno Ubytování v 3* hotelu s polopenzí.     

Den 9:  Transfer na letiště a odlet do Prahy. Pro klientiy,  jež mají zakoupený navazující pobyt u moře, je zajištěný transfer do hotelu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000