crosssearch

Tajemný Madagaskar

Poznávací zájezdy, Madagaskar

Vydáte se do oblastí ostrova, jehož poloha a velikost umožnily vznik samostatné v mnohém výjimečné flory a fauny. Dopoledne prohlídka centra města se zastávkou na místním trhu a posvátného vrchu Rova, bývalého sídla králů. Poté odjezd typickou krajinou náhorních plošin s...

Konečná cena za osobu od: 106 011 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Sraz skupiny na letišti Praha - Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet z Prahy do Antananariva. Po příletu ubytování. Nocleh.

2. den ANTANANARIVO - ANTSIRABE

Snídaně. Dopoledne prohlídka centra města se zastávkou na místním trhu a posvátného vrchu Rova, bývalého sídla králů. Poté odjezd typickou krajinou náhorních plošin s příjemným klimatem do Antisirabe. Prohlídka Antisirabe, lázeňského městečka s termálními prameny a vulkanickými jezery. Rovněž navštívíte dílnu na zpracování drahých kamenů - gemstones. Nocleh v Antisirabe.

3. den RANOMAFANA

Snídaně. Průjezd pitoreskní krajinou náhorních plošin s barevnou mozaikou rýžových políček se scenickými vesnička­­mi. Zastávka v malebném městečku Ambositra, které je centrem uměleckých sochařů a řezbářů. Prohlídka místních dílen, možnost nákupu místních vyřezávaných suvenýrů. Příjezd do Ranomafany - národního parku, kde je stále možné spatřit mnoho druhů vzácných ptáků, chameleonů a předeším stále vzácnějších lemurů. Ubytování v hotelu. Noční procházka s pozorováním nočních druhů lemurů. Nocleh v Ranomafana.

4. den FIANARANTSOA

Snídaně. Ranní procházka národním parkem s pozorováním lemurů, chameleonů, mnoha druhů orchidejí a dalších exotických rostlin. Po obědě odjezd do Fianarantsoy, hlavního centra kmene Betsileo. Nocleh ve Fianarantsoe.

5. den RANOHIRA

Snídaně. Brzký odjezd do Ranohiry se zastávkou v Ambalavao - komerčním centru jižní oblasti Betsileo, známé především díky lidové tvořivosti místních obyvatel. Zastávka na netradiční místní vinařské farmě a ochutnávka místního vína. Další zastávkou bude dílna Antemoro, kde se tradičním způsobem vyrábí papír a papyrus ze speciálního stromu Avoha. Pozorování nejznámějšího druhu lemurů - Ring-tail lemurs ve volné přírodě v malé přírodní rezervaci. Příjezd do Ranohiry, nocleh.

6. den RANOHIRA

Snídaně. Celodenní návštěva masívu Isalo. Pěší túra národním parkem Isalo, tvořeného pískovci. Procházka unikátními kaňony s endemickou flórou a faunou. Možnost koupání u přírodního jezírka v národním parku. Pozorování západu slunce na romantickém místě, zvaném Okno do Isala. Nocleh v Ranohiře.

7. den TULEAR - IFATY

Snídaně. Odjezd autobusem do Tulearu. Cesta rovnou, polopouštní krajinou, lemovanou majestátnými baobaby, národními stromy Malgašů. Podél cesty rovněž spatříte pestře dekorované hrobky kmene Mahafaly. Průjezd centrem města Tuleár a pokračování k jihozápadnímu pobřeží do Ifaty. Příjezd do přímořského centra Ifaty, chráněného korálovým útesem. Nocleh.

8. den IFATY

Snídaně. Pobyt u moře. Volno na koupání, opalování, šnorchlování či vodní sporty. Nocleh v Ifaty.

9. den IFATY - ANTANANARIVO

Snídaně. Přejezd zpět do Tuleáru a odlet zpět do Antananariva. Přílet do Antananariva, transfer do hotelu v centru města. Volno na individuální procházku městem. Nocleh.

10. den ANTANANARIVO

Snídaně. Prohlídka paláce Ambohimanga, hlavního sídla králů Imerinské říše, který se nachází na Modrém vrchu nad městem s výhledem na okolní kopcovitou krajinu. Večer transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

11. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Antananarivo - Praha
program včetně veškerých vstupů a transferů
9x nocleh se snídaní v hotelech turistické kategorie
1x oběd
transfery a dopravu na trase
vnitrostátní přelet Tulear - Antananarivo
služby místního průvodce a průvodců v národních parcích
česky hovořící průvodce (min. 10 osob)
konečná cena zájezdu zahrnuje letištní a bezpečnostní taxy

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE


vstupní vízum na Madagaskar za poplatek 60,- Euro při vstupu do země
fakultativní výlety nad rámec programu

Poznámka: Tento zájezd lze za příplatek prodloužit o pobyt u moře v letovisku Tuleár nebo Nosy Be. Tento zájezd lze absolvovat i individuálně při uplatnění slevy 8.000,- Kč/dospělá osoba ze základní ceny.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000