crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Přírodní krásy Madagaskaru

Poznávací zájezdy, Madagaskar (zobrazit na mapě) mapa

Transfer do vesničky Hell-Ville. Procházka úzkými uličkami, návštěva městské tržnice, volno na nákupy. Dále pak park fauny a flóry - Lemuria Land, kde žijí nejzajímavější zvířata Madagaskaru: lemuři, želvy, hadi, chameleoni, gekoni a mnoho dalších.

Konečná cena za osobu od: 38 612 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.DEN:NOSY BE Přílet na NOSY BE.Ubytování. Večeře. Voný čas na relax a opalováni nebo fakultativně (za příplatek na místě): transfer do vesničky Hell-Ville. Procházka úzkými uličkami, návštěva městské tržnice, volno na nákupy. Dále pak park fauny a flóry - Lemuria Land, kde žijí nejzajímavější zvířata Madagaskaru: lemuři, želvy, hadi, chameleoni, gekoni a mnoho dalších. Možnost seznámit se s procesem výroby oleje Ylang-ylang. Součástí programu je Svatý strom Malgašů - místo modliteb, uctívané v animistické kultuře. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

2.DEN:ANKIFY-ANKARANA Snídaně.Odjezd do mariny a přejezd lodí ANKIFY.Návštěva kakaové plantáže.Poté transfer a návštěva NÁRODNÍHO PARKU ANKARANA. Návštěva parku s průvodcem, který vám ukáže mimořádné bohatství fauny a flóry této oblasti.Během návštěvy je možné pozorovat několik desítek druhů plazů a obojživelníků včetně krokodýlů, téměř sto druhů ptáků, jako je ibis bělokřídlý, ale i několik druhů lemurů v jejich přirozeném prostředí.V parku je největší síť jeskyní v Africe s neobvyklými skalními útvary, tzv "Tsingy".Večeře a nocleh v hotelu.

3.DEN:MONTAGNE DE FRANCAIS Snídaně. Přejezd do chráněné oblasti MONTAGNE DES FRANÇAIS. Jedná se o chráněné území kvůli druhům zvířat, které se zde vyskytují, vč. gekoni, lemuři a chameleoni. Charakteristickým rysem krajiny je unikátní suchý les s dominantními majestátními baobaby. Procházka podmanivou přírodou. Je to také krásná scénická cesta do Diego Bay a města Antsiranana. Přejezd do malé rybářské vesničky RAMENA, kde stále můžete potkat rybáře tkající ručně tkající sítě, stavitele lodí, kteří ručně opravují a staví pirogy. Večeře. Volný čas na koupání v teplých vodách oceánu. Transfer do hotelu, ubytování, večeře, nocleh.

4.DEN: MONTAGNE D'AMBRE Snídaně. Přejezd do městečka Joffreville, kde zahájíte návštěvu jednoho z nejkrásnějších a nejznámějších národních parků Madagaskaru - MONTAGNE D'AMBRE, tedy Národní park Amber Mountain. Park je známý svou malebnou krajinou s divokou a bujnou vegetací. Návštěvníky uchvátí vodopády, jezera a mimořádné rozmanitost světa zvířat. Při troše štěstí můžete potkat i nejmenšího chameleona světa - Brookesia micra. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

5.DEN:TSINGY ROUGE -ORANGE BAY Snídaně. Přejezd do KAŇONU TSINGY ROUGE, dalšího unikátního místa nejen na mapě Madagaskaru, ale i světa. U vstupu do národního parku, ve kterém se kaňon nachází, je návštěvník  obklopován neobvyklou, až neskutečnou krajinou tvořenou vápencovými skalami vytesanými po miliony let řekou Irodo a atmosférickými jevy. Přejezd do ORANGEA BAY s jedinečnou krajinou, bílou písčitou pláží a křišťálově čistou vodou a také endemickými druhy ptactva žijícími v této oblasti. Volný čas na opalování a pozorování nezapomenutelného západu slunce. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

6.DEN:ANKARANA Snídaně.Celodenní výlet po národním parku Ankarana.V průběhu návštěvy parku objevíte zvláštní překrásnou krajinu Ankarany, velký  listnatý les, další rostlinné a živočišné druhy v parku.Váš oběd bude v místní restauraci v parku. Navrat na hotel , večeře a nocleh.

7.DEN:ANFIKY- NOSY BE Snídaně.přejezd do Anfiky a poté motorovým člunem na NOSY BE.Transfer do hotelu, ubytování, oběd. Volno pro volný čas nebo fakultativně (za příplatek na místě): výlet do Nosy Iranja. Ostrov je přírodní rezervací, žijí zde mořské želvy a palmoví krabi. Je obklopeno rajskou pláží a oceán se pohybuje v odstínech od světle modré po kobaltovou. Čas na odpočinek na pláži a koupání v oceánu. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

8.DEN:Snídaně.transfer na letíště.V případě prodloužení pobytu, transfer na letiště a poté transfer do hotelu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000