crosssearch

Okruh Severním Madagaskarem

Poznávací zájezdy, Madagaskar

Okruh Severním Madagaskarem

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

10 dní letecky - napříč neznámým ostrovem s pobytem u moře

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Sraz skupiny na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet z Prahy na Madagaskar s přestupem v Paříži a na ostrově Réunion.

2. den NOSY BE - ANKIFY

Přílet na Madagaskar do Nose Be. Uvítání na letišti, přejezd do přístavu a plavba rychlolodí do Ankify, malé vesničky na severozápadním pobřeží Madagaskaru. Ubytování v hotelu, odpoledne volno na odpočinek či individuální procházku po Ankify. Nocleh.

3. den ANKIFY – NP ANKARANA

Snídaně. Odjezd džípy do Národního parku Ankarana, 125 km od Ankify. Cestou možnost pozorování rozmanité krajiny, řeky Sambirano či palem Raphia. Příjezd do NP Ankarana, prohlídka parku s pozorováním endemické flóry a fauny Madagaskaru včetně lemurů, velkého množství ptactva. Oběd formou pikniku. Odpoledne další prohlídka NP. Večeře a nocleh v NP v místním kempu ve stanech.

4. den ANKARANA – NP MONTAGNE D’AMBRE

Snídaně. Dopoledne prohlídka NP s prohlídkou jeskyní a podzemní řeky. Přejezd do Národního parku Montagne d’Ambre, 120 km od NP Ankarana. Zastávka u jezera Anivorano, při troše štěstí uvidíte krokodýly. Oběd formou pikniku. Odpoledne prohlídka dalších přírodních zajímavostí národního parku. Nocleh v lodge v NP Montagne d’Ambre.

5. den NP MONTAGNE D’AMBRE – NOSY BE

Snídaně. Dopoledne další pozorování fauny a flóry NP Montagne d’Ambre s pozorováním lemurů, divokého ptactva a další zvěře. Po obědě formou pikniku transfer na letiště a odlet z Antsirany do letoviska Nosy Be. Transfer do hotelu Vanila, který se nachází přímo u pláže, 15 km od letiště v Nosy Be. Nocleh v hotelu Vanilla se snídaní.

6. den POBYT U MOŘE V NOSY BE

Pobyt u moře v Nosy Be v hotelu Vanilla se snídaní. Volno na koupání, opalování, vodní sporty či šnorchlování s pozorováním korálů. Nocleh v hotelu Vanilla se snídaní.

7. den OSTROV KOMBA

Snídaně. Celodenní výlet na ostrovy Komba a Tanikely. Transfer do přístavu a plavba lodí na ostrov Komba. Prohlídka vesničky Ampangoriana, typické vesničky kmene Antakarana. Návštěva parku, kde žijí lemuři Macao. Plavba lodí na ostrov Tanikely, šnorchlování a plavání v národním parku. Typický místní oběd na pláži tohoto malého, rozmanitého ostrova. Plavba zpět do Nosy Be a návrat zpět do hotelu. Nocleh v hotelu Vanilla.

8. den POBYT U MOŘE V NOSY BE

Pobyt u moře v Nosy Be v hotelu Vanilla se snídaní. Volno na koupání, opalování, vodní sporty či šnorchlování s pozorováním korálů. Nocleh v hotelu Vanilla.

9. den ODLET DO PRAHY

Snídaně. Transfer na letiště v Nosy Be a odlet zpět do Prahy s mezipřistáním na Réunionu a v Paříži.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000