crosssearch

Madagaskar - ostrov lumurů a baobabů

Poznávací zájezdy, Madagaskar

Obrázek není k dispozici

Pískovcový masiv vytvarovaný erozí do neuvěřitelných útvarů s hluboce zařezanými kaňony. Oblast podobná arizonským pískovcům. Jedinečná endemická flóra a fauna. Budeme mít štěstí na lemura katu s krásně pruhovaným ocasem či líně si hovící sifaky? Posvátná oblast pro kmen Baro,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pískovcový masiv vytvarovaný erozí do neuvěřitelných útvarů s hluboce zařezanými kaňony. Oblast podobná arizonským pískovcům. Jedinečná endemická flóra a fauna. Budeme mít štěstí na lemura katu s krásně pruhovaným ocasem či líně si hovící sifaky? Posvátná oblast pro kmen Baro, který své mrtvé ukládali do pohřebních jeskyň. Přírodní laguna s křišťálově čistou vodou lákající k osvěžení.

Délka tras:

letadlem 20 000 km, po zemi 3500 km, lodí 200 km, pěšky 9x 4-12 km (volitelně)

Počasí: vzduch 20-32 °C, voda 23-27 °C

Nástupní místo: Praha

V ceně je:

Doprava. Vstupy do národních parků a rezervací. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci v národních parcích, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká na Madagaskar, přelety Maroantsetra - Sambava, Nosy Be - Tana a Toliara - Tana včetně letištních tax a poplatků, pozemní - pronajatý mikrobus, terénní vozy, lodě a pirogy. Ubytování: V hotelech a penzionech, 1-lůžkový pokoj za příplatek 20 900 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně. V ceně není vstupní vízum (77 EUR).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000