crosssearch

Cesta severními oblastmi ostrova Madagaskar

Poznávací zájezdy, Madagaskar

1. den: Odlet z Prahy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den: Odlet z Prahy.

2. den: Přílet do Antananariva, uvítání na letišti a transfer do hotelu. V odpoledních hodinách návštěva paláce Ambohmang. Nocleh.

3. den: Transfer na letiště a přelet z Antananariva do Diega. Transfer do hotelu a individuální program. Nocleh.

4. den: Ráno se vydáte do NP Montagne d´Ambre. Park je pokrytý převážně deštným a mlžným pralesem, ve kterém se vyskytuje množství zvířat, mimo jiné lemuři, ksukolové, různí hadi a žáby, chameleoni, ptáci apod. Tento park je vzácným příkladem lesů z prvohor a patří mezi nejnavštěvovanější místa severní části Madagaskaru. Návrat do Diega a nocleh.

5. den: Po snídani následuje výlet na pláž Slakava, kde budete mít možnost vidět skvostné stromy baobab. Oběd na grilu na pláži. Nocleh.

6. den: Snídaně. Cesta do Ankify, při cestě bude příležitost spatřit pěstování pepře, kakaa a plantáže esence Ylang Ylang, která se používá do některých parfémů. Pokračujete na ostrov Nosy Be, možnost potápění. Nocleh.

7. den:Volno k relaxaci na pláži nebo poznávání ostrova Nosy Be. Ostrov je nejrušnějším turistickým středikem Madagaskaru. Nocleh.

8. den: Výlet lodí na ostrůvek Nosy Komba, který je domovem černých lemurů a za šnorchlováním na ostrov Nosy Tanikely, kde můžete i jen tak odpočívat na pláži. Nocleh.

9. den: Transfer na letiště, přelet do Antananariva a poté přelet do Evropy.

10. den: Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000