crosssearch

Malý okruh Pobaltím

Poznávací zájezdy, Litva

Pobaltské republiky jsou od roku 2004 součástí Evropské unie a jejich návštěva je nyní velmi jednoduchá. Během tohoto kratšího zájezdu do Pobaltí navštívíte všechna dlležitá místa, všechna tři hlavní města (Vilnius, Rigu i Tallinn) a krásný...

Konečná cena za osobu od: 8 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pobaltské republiky jsou od roku 2004 součástí Evropské unie a jejich návštěva je nyní velmi jednoduchá. Během tohoto kratšího zájezdu do Pobaltí navštívíte všechna dlležitá místa, všechna tři hlavní města (Vilnius, Rigu i Tallinn) a krásný vodní hrad Trakai.

Program zájezdu:
1.den (po): Odjezd z Prahy. Přejezd přes Polsko do Litvy.


2.den (út): VILNIUS - hlavní a největší město Litvy, které svým půvabem a atmosférou připomíná Prahu, staré město patří k nejrozsáhlejším městským jádrům v Evropě. Nocleh v Kaunasu.


3.den (st): Jedinečnou památkou v přírodním parku nedaleko Vilniusu se 61 jezery je vodní hrad TRAKAI, kdysi sídlo litevských knížat. Unikátní skanzen RUMŠIŠKÉS. KAUNAS - město s historickým jádrem na soutoku řek Nemunas a Neris se starým hradem a radnicí zvanou "Bílá labuť". Nocleh v Kaunasu.


4.den (čt): Město ŠIAULIAI, kde navštívíme KRIŽIU KALNAS - Horu křížů - několik tisíc křížů symbolizuje utrpení Krista i prostých Litevců. Barokní zámek RUNDALE. Nocleh v Talinnu.


5.den (pá): TALLINN - město ležící u Finského zálivu. V průběhu prohlídky navštívíme Staré město, hanzovní cechovní a kupecké domy, Katedrální vrch Toompea, starobylé kostely. Přejezd do Lotyšska, nocleh v Rize.


6.den (so): Hlavní město Lotyšska RIGA se starým městem na východním břehu Daugavy. Zde se nachází historické, architektonické a kilturní památky od 14. stol. až po dnešek. Noční přejezd.


7.den (ne): Přejezd přes Polsko. Příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* 4x ubytování
* 4x snídaně
* průvodce

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000