crosssearch

Velká cesta Kubou

Poznávací zájezdy, Kuba

Odlet z Prahy do Varadera (nebo Havany), transfer do hotelu, ubytování v hotelu Deauville, večeře, nocleh.

Konečná cena za osobu od: 47 421 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den: Odlet z Prahy do Varadera (nebo Havany), transfer do hotelu, ubytování v hotelu Deauville, večeře, nocleh.

2. den: Snídaně. Pěší procházka (stará koloniální část Havany – katedrála s náměstím, náměstí Plaza de Armas s bývalým presidentským palácem, navštívíme muzeum rumu Havana Club, ochutnávka (fakultativně). Po obědě v typické restauraci zamíříme do moderní části hlavního města (náměstí Revoluce, El Malecon a další důležitá místa). V podvečer návrat do hotelu, večeře a nocleh. Večer možnost návštěvy typického kubánského kabaretu Tropicana (za příplatek).

3. den: Snídaně. Cesta směrem na jihovýchod do města Cienfuegos (cca. 250 km od hlavního města). Ve městě Cienfuegos, zvaném Perla jihu, prohlídka nejzajímavějších míst (mj. botanická zahrada – nejlepší na celém americkém kontinentu, především díky svým rozsáhlým sbírkám fíkusů a palem (fakultativně). Ve městě dále třetí největší vojenská pevnost ostrova (v koloniálním stylu), katedrála, divadlo a řada budov v neoklasicistním stylu. Oběd. Přejezd do Villa Guajimico. Ubytování, večeře a nocleh.

4. den: Po snídani cesta do Trinidadu, prohlídka města (na seznamu UNESCO). Atmosféru koloniálního města zpestří ochutnávka typického místního nápoje La Canchachara (fakultativně). Po obědě odpoledne volné, možnost návštěvy místních muzeí se sbírkou nejrůznějších předmětů od dob objevení Kuby nebo nákup suvenýrů. cesta do Playa Ancon. Ubytování a večeře v hotelu Costasur s programem all inclusive, nocleh.

5. den: Po snídani cesta do korzárského městečka Bayamo, návštěva kostela. Po krátké prohlídce města pokračování do Santiaga de Cuba. Večeře a nocleh v hotelu Versalles v Santiago de Cuba.

6. den: Snídaně. Celodenní prohlídka Santiaga de Cuba. Právě zde Fidel Castro vyhlásil vítěztví kubánské revoluce (historické Muzeum 26. června, zvané Moncada, hřbitov Santa Ifigenia). Oběd, volné odpoledne. Večeře a nocleh.

7. den: Po snídani cesta do Camaguey. Oběd. Prohlídka (velmi dobře zachovalé centrum) jednoho z prvních sedmi městeček, založených po příchodu španělských kolonizátorů na Kubu v letech 1514–1515. Ubytování, večeře a nocleh v hotelu Camaguey.

8. den: Po snídani se vypravíme do města Santa Clara. Cestou zastavíme na oběd. Ubytování v hotelu Los Caneyes. Večeře v hotelu, nocleh.

9. den: Snídaně. Prohlídka Santa Clara (město spojené s Che Guevarou), navštívíme Mausoleo del Che. Odpoledne se vypravíme do Varadera, cestou zastavíme na oběd. Ubytování, večeře v hotelu ve Varaderu.

10.-11. den: Volný den ve Varaderu s možností koupání a odpočinek k načerpání energie (all inclusive).

12. den: Během dne transfer na letiště a odlet do ČR.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000