crosssearch

Tradiční Kuba

Poznávací zájezdy, Kuba

Popis programu 1. den: odlet Praha i Vídeň, přílet Havana, transfer do hotelu 4* ve staré části Havany 30 km/40 min. 2. den: (S,O) snídaně formou bufetu, ranní pěší prohlídka přes koloniální Starou Havanu, zahrnující nejdůležitější místa: Kapitol, ulici Obispo, náměstí s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis programu

1. den: odlet Praha i Vídeň, přílet Havana, transfer do hotelu 4* ve staré části Havany 30 km/40 min.

2. den: (S,O) snídaně formou bufetu, ranní pěší prohlídka přes koloniální Starou Havanu, zahrnující nejdůležitější místa: Kapitol, ulici Obispo, náměstí s Katedrálou, Hemingways ,,Bodeguita'' a jeho pokoj v hotelu Ambos Mundos, náměstí de Armas s palácem de los Capitanes Generales, hrad de la Fuerza Real, náměstí Vieja. Oběd s živou muzikou na zahradním posezení nebo na terase restaurace ,,La Mina''. V odpoledních hodinách následuje prohlídka autobusem přes Havanu. Cesta zahrnuje náměstí Revoluce , Malecón, legendární Národní hotel Nacional a bývalou vyšší třídu rezidenční čtvrti v Miramar, podél Havanské ,,páté Avenue'' (5ta Avenida). Ve večerních hodinách možnost kabaretu Tropicana za příplatek 87 Euro.

3. den: (S,V) snídaně formou bufetu, odjezd do oblasti Pinar del Rio 180km/2,5 hod., cesta vede podél ,,Tobacco Route''. Následuje scénická jízda údolím Mogote se slavnými vápencovými skalami do malebné vesničky Viňales. Návštěva domu ,,Veguero'' (dům tabákového farmáře) a dále návštěva impozantních ,,Pravěkých nástěnných sklaních maleb''. Na fascinujícím výletě lodí navštívíme jeskyně ,,Cueva del Indio'' a poté pokračujeme do Sierra del Rosario. ubytování v hotelu 3*, v Las Terrazas 117 km/1,5 hod., večeře.

4. den: (S,V) snídaně formou bufetu, přejezd do Guamá 246km/3hod., v centrálních oblasti Kuby na poloostrově Zapata. Projedeme se lodí močálem kolem mangrovníků, dojedeme do ,,Taino-Village'' k laguně del Tesoro. Později podél historické ,, Zátoky sviní'' až do Cienfuegos 129km/2 hod. Užijete si francouzskou koloniální atmosféru při procházce po náměstí Plaza Mayor a divadla Terry s vystoupením Caruso. Pokračujeme na poloostrov Punta Gorda k Palacio del Valle a k typickým dřevěným vilám. Ubytování v hotelu 4*, večeře.

5. den: (S) snídaně formou bufetu, scénická jízda podél pobřeží 86 km/1hod. Trinidad mšstečko s jedinečnou koloniální architekturou zapsanou na seznamu UNESCO. Prohlídka města náměstí Mayor, obklopené nádherným panstvím. Navštívíme Canchancharru (medový likérový bar) a romantické Muzeum. V odpoledních hodinách pojedeme do údolí s mlýnem na cukrovou třtinu a navštívíme Panství cukrové třtiny baronů Iznaga a ,,Slave Tower'' 5 km/6 min.. Ve večerních hodinách si užijeme romantický noční život s živou hudbou a tanečními vystoupeními, např. Casa de la Musica nebo Casa de la Trova. U bytování ve hotelu 3* .

6. den: (S,V) snídaně formou bufetu, v dopoledních hodinách přejezd pohoří Sierra Escambray do historického města Santa Clara 123 km/2 hod., kde Che Guevara oslavil své největší vítězství a zde je jeho místo posledního odpočinku. Návštívíme památník Che-Guevary a pokračujeme do koloniálního městečka Remedios 43 km/ 45 min. Ubytování v hotelu 3* , večeře.
7. den: (S) snídaně formou bufetu, přesun z městečka Remedios přes Varadero na letiště v Havaně 327 km/3,5 hod., následný odlet.

8. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka

Individuální zájezd od 2 osoby s anglicky mluvícím průvodcem, odlety Praha i Vídeň.
Změna programu vyhrazena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000