crosssearch

To Nejlepší Z Kuby S Pobytem Na Varaderu

Poznávací zájezdy, Kuba

Havana- Viňales-NP Guama-Cienfuegos- Trinidad- Sancti Spiritus-Santa Clara-Varadero

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Varadera , přílet, transfer do hotelu v Havaně a nocleh.

2. den: Snídaně, prohlídka Havany , zahrnující unikátní historické centrum města, Kapitol, náměstí Katedrály, Plaza de Armas, Staré náměstí a náměstí sv. Františka. Návštěva muzea kubánského rumu, pokračování do čtvrti Casablanca, prohlídka sochy Krista a pevnosti Morro. Oběd v typické restauraci. Návštěva muzea Ernesta Hemingwaye, prohlídka náměstí „Plaza de Revolution“ a místního tržiště, volno k případným nákupům. Návrat do hotelu, nocleh.

3. den: Snídaně. Odjezd přes město Piňar del Rio (prohlídka centra tohoto hlavního města stejnojmenné provincie, návštěva tabákové továrny) na celodenní výlet do oblasti Viňales , která je proslulá svou nádhernou přírodou a tabákovými plantážemi. Nejdříve navštívíme údolí Viňales s nádhernou přírodou a proslulými tabákovými plantážemi malebně zasazenými mezi zdejší svahy tzv. mogotes. Návštěva Indiánovy jeskyně , krátká projižďka lodí po podzemní řece. Návštěva Mural de la Prehistoria a Mirador Los Jasminez. Oběd v typické restauraci. Návrat do Havany, nocleh.

4. den: Snídaně. Pokračování na jih ostrova do Národního parku Montemar , návštěva krokodýlí farmy, výlet lodí po jezeře. Oběd, poté volný čas, který můžete využít ke šnorchlování a plavání v Caleta Buena. Ubytování, večeře a nocleh.Pokračování na karibské pobřeží do města Cienfuegos , založeného v 19. století francouzskými přistěhovalci. Krátká prohlídka města a jeho atrakcí, transfer do oblasti Topes de Collantes, nacházející se v centru pohoří Escambray, večeře a nocleh v hotelu.

5. den: Snídaně, odjezd do města Cienfuegos , založeného v 19. století francouzskými přistěhovalci. Krátká prohlídka města a jeho atrakcí, odjezd do Trinidadu, prohlídka města. Oběd. odpoledne transfer do oblasti Topes de Collantes, nacházející se v centru pohoří Escambray, večeře a nocleh v hotelu.

6. den: Snídaně, polodenní výlet do národního parku Guanayara , který se nachází v malebném pohoří Escambray . Z Topes de Collantes odjezd upravenými terénními vozy, návštěva místní typické vesnice, procházka k vodopádům El Rocio , možnost koupání v řece. Oběd, odjezd do Santa Clara, poté djezd kubánským vnitrozemím do přímořského letoviska Varadero . Ubytování v hotelu Tuxpan nebo podobném (na vyžádání zajistíme jakýkoliv jiný hotel na Varaderu z naší nabídky) . Individuální volno.

7. -10. den: Individuální volno s možností koupání, stravování je zajištěno formou „all inclusive“ .

11. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

12. den: Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000