crosssearch

Poznávací okruh - Východní Kuba s návštěvou Havany a pobytem na Varaderu

Poznávací zájezdy, Kuba

Program 1.den: přílet na Varadero v dopoledních hodinách, následně transfer do Havany, ubytování ve 4 hotelu , večeře, nocleh. (dle časových možností krátká prohlídka Havany v odpoledních hodinách). 2.den: ranní odlet do Holguínu, prohlídka hlavního náměstí v Holguínu a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1.den: přílet na Varadero v dopoledních hodinách, následně transfer do Havany,  ubytování ve 4  hotelu , večeře, nocleh. (dle časových možností krátká prohlídka Havany v odpoledních  hodinách).
2.den: ranní odlet do Holguínu, prohlídka hlavního náměstí v Holguínu a odjezd směr Bayamo. Prohlídka tohoto kolonialního města, jednoho z nejstarších měst na Kubě s velice zajímavou historií a krásnou architekturou. Volný čas, oběd  a ubytování v 3  hotelu , večeře, nocleh.
3.den: po snídani odjezd do Santiaga de Cuba,  druhého největšího města ostrova, plného barev a hudby. Následuje návštěva Baziliky “Nuestra Senora del Cobre”, což je významné kubánské poutní místo, kostel patronky Kuby : La Caridad del Cobre. Návštěva hřbitova Santa Ifigenia, kde jsou pochované přední osobnosti kubánských dějin a kde se také nachází hrob José Martího. Oběd, ubytování ve 3  hotelu, večeře, nocleh.
4.den: po snídani následuje prohlídka města, včetně koloniální pevnosti, která chránila město před častými útoky karibských pirátů a ze které je nádherná vyhlídka na Karibské moře. Návštěva Muzea Rumu. Po prohlídce volný čas. Možnost návštěvy kabaretuTropicana, lze zakoupit u průvodce za příplatek.
5.den: po snídani odjezd do Guantanáma. Oběd. Po obědě odjezd  po klikaté a okouzlující silnicí La Farola, která se line po stranách nejvyššího kubánského pohoří až do vesničky Baracoa, prvně založená osada španělským kolonizátorem Dieguem Velázquez na Kubě. Baracoa se nachází mezi kopci a mořem a všude kolem rostou kakaovníky a kokosové palmy. Je to jedinečné místo na Kubě s bohatou tropickou florou. Prohlídka vesničky a ubytování ve Villa Maguana, 20km za městem u divoké a panenské pláži. Večeře.
6.den: snídaně. Návštěva  Farmy Duaba, kde se pěstuje a zpracovává kakao. Během návštěvy vám vysvětlí vše potřebne k výrobě kakaa a ochutnáte tradiční a na místě připravenou čokoládu. Odjezd k řece Toa, řeka, projíždka lodičkama po řece. Typický kubánský oběd a odpoledne návrat do Maguany s volným časem na pláži. Večeře.
7.den: po snídani odjezd do Cayo Saetía, cesta trvá přibližně 5 hodin, projíždí se nádhernou krajinou a cestou jsou k vidění kubánské doly na nikl. Po příjezdu ubytování, večeře a nocleh.
8.den: po snídani, návštěva nejkrásnější pláže ostrova, volný čas ke koupání a oběd. Odpoledne odjezd do Holguinu, ubytování v 3  hotelu a nocleh.
9.den: ranní odlet do Havany, po příletu do Havany kompletní prohlídka města, které je zařazeno na listinu UNESCA díky svým koloniálním památkám. Navštívíte historické centrum, kde se nachází nejkrásnější náměstí jako Náměstí Zbraní a Náměstí Katedrály, uvidíte proslulé bary jako Floridita a Bodeguita del Medio a jiné zajímavosti. Oběd. Po prohlídce města odjezd na Varadero a ubytování v hotelu Playa Caleta  s all inclusive nebo podobném ( na vyžádání zajistíme jakývkoliv jiný hotel na Varaderu z naší nabídky, nocleh. Popis a obrázky hotelu uvádíme v tomto katalogu na str. 298.
10–11.den: individuální volno s možností  koupání v hotelu s all inclusive, nocleh.
12.den: snídaně, transfer na letiště a odlet do Prahy.
13.den: přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000