crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Perly centrální Kuby džípem

Poznávací zájezdy, Kuba

Sraz skupiny na letišti Praha - Ruzyně 2 hodiny před odletetem. Odlet na Kubu. Přílet do Varadera, transfer do hotelu Mar del Sur, ubytování s All Inclusive, nocleh (za příplatek je možný jakýkoliv jiný hotel v oblasti Varadero).

Konečná cena za osobu od: 76 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den PRAHA - VARADERO

Sraz skupiny na letišti Praha - Ruzyně 2 hodiny před odletetem. Odlet na Kubu. Přílet do Varadera, transfer do hotelu Mar del Sur, ubytování s All Inclusive, nocleh (za příplatek je možný jakýkoliv jiný hotel v oblasti Varadero).

2. den VARADERO - CANIMAR - CIÉNAGA DE ZAPATA (160 km)

Snídaně. Transfer do půjčovny aut, převzetí terénních aut a odjezd směrem k řece Canimar, jízda off road, návštěva typického venkovského rodinného stavení. Po obědě v turistickém středisku La Arboleda pokračování na Península de Zapata, prohlídka zoologického parku Fiesta Campesina. Ubytování, večeře a nocleh v hotelu Batey Don Pedro v Matanzas.

3. den CIÉNAGA DE ZAPATA - CALETA BUENA - CIENFUEGOS (170 km)

Snídaně.  Návštěva krokodýlí farmy, výlet lodí po laguně do indiánské vesnice Guama. Oběd v turistickém středisku Caleta Buena u menší skalnaté zátoky, volný čas na koupání v Karibském moři, poté přejezd do Cienfuegos, města, založeného v r. 1819 francouzskými usedlíky, které si dodnes zachovalo francouzskou atmosféru. Ubytování, večeře a nocleh v hotelu Jagua v Cienfuegos.

4. den CIENFUEGOS - CUMANAYAGUA - EL NICHO - TOPES DE COLLANTES (85 km)

Snídaně. Výlet do přírodního parku El Nicho v horské oblasti Escambray's, pěší procházka k vodopádům s možností koupání. Po obědě pokračování do Topes de Collantes v centru oblasti Escambray's, ubytování v hotelu Los Helechos, večeře a nocleh.

5. den TOPES DE COLLANTES - GUANAYARA - TOPES DE COLLANTES (50 km)

Snídaně.  Odjezd do přírodního parku Guanayara, pěší túra podél Centinelas del Rio Melodioso (s unikátní endemickou faunou a florou) k vodopádu El Rocio, možnost koupání v jezírku El Venado. Po obědě v místní restauraci Gallega návrat do Topes de Collantes, večeře a nocleh.

6. den TOPES DE COLLANTES - TRINIDAD - BANAO - SANCTI SPIRITUS (120 km)

Snídaně. Prohlídka historického města Trinidad, v r. 1988 vyhlášeném UNESCEM světovým kulturním dědictvím, návštěva Valle de los Ingenios, údolí s množstvím plantáží s cukrovou třtinou. Pokračování do ekologické rezervace Banao s chráněnou faunou a florou. Po obědě pěší procházka na ranč La Sabina. Přejezd do Sancti Spiritus, ubytování, večeře a nocleh v hotelu Los Laureles.

7. den SANCTI SPIRITUS - MENESES - YAGUAJAY (100 km)

Snídaně. Jízda plantážemi cukrové třtiny a tabáku směrem na sever, návštěva chráněné přírodní oblasti Jobo Rosado, kde se seznámíte s tradicí kubánských kohoutích zápasů a navštívíte mini-zoo. Po obědě v La Casa de los Alamos, volný čas na koupání nebo projížďku na koni. Ubytování ve vile San Jose de los Lagos, možnost vykoupat se v termálním bazénu, večeře a nocleh.

8. den YAGUAJAY - CAGUANES - SANTA CLARA (130 km)

Snídaně. Cesta vede směrem k severnímu pobřeží přes farmy, zabývající se chovem hospodářských zvířat, do národního parku Caguanes, pro který jsou charakteristické mangrovníkové porosty a množství jeskyní, pěší túra, volný čas na pláži. Po obědě na farmě Raného Querete následně přejezd přes Remedios, jedno z nejstarších kubánských měst, do Santa Clara. Ubytování ve vile La Granjita nebo v hotelu Los Caneyes, večeře a nocleh.

9. den SANTA CLARA - ELGUEA - CARDENAS - VARADERO (180 km)

Snídaně. Návštěva mauzolea Che Guevary, poté jízda plantážemi cukrové třtiny do lázní Elguea v Matanzas. Po obědě prohlídka pobřežního městečka Cardenas, kde jsou hlavním dopravním prostředkem kočáry s koňským spřežením a jízdní kola. Vrácení terénních aut a transfer busem do letoviska Varadero, Ubytování ve vybraném hotelu, večeře a nocleh.

10. - 11. den  POBYT VE VARADERU

Pobyt v hotelu ve Varaderu s programem All Inclusive. Základní cena zahrnuje ubytování  v hotelu Mar del Sur s All Inclusive, za příplatek je možný jakýkoliv jiný hotel v oblasti Varadero.

12. den ODLET DO PRAHY

Transfer na letiště, odlet do Prahy.

13. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000