crosssearch

Okruh koloniální Kubou

Poznávací zájezdy, Kuba

Okruh koloniální Kubou. Přejezd rozmanitou krajinou s lány cukrové třtiny k jižnímu pobřeží Kuby do Cienfuegos, které se nachází v centrální části jižního pobřeží ostrova 250 km od Havany. Město Cienfuegos bylo založeno v roce 1819 francouzskými usedlíky a dodnes si zachovalo...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den PRAHA - VARADERO

Sraz skupiny na letišti Praha 2 hodiny před odletem. Odlet na Kubu. Přílet do Varadera, transfer do hotelu Plaza nebo Panorama v centru Havany, nocleh.

2. den HAVANA


Snídaně. Celodenní prohlídka historic­kého centra Havany. Uvidíte pobřežní promenádu Malecón, náměstí Revoluce, Capitol a navštívíte muzeum kubánského rumu s ochutnávkou. Po obědě v místní restauraci následuje procházka přes náměstí Las Armas s koloniálními paláci a návštěva havanské pevnosti. Odpoled­ne návrat do hotelu, nocleh.

3. den HAVANA - TRINIDAD - CIENFUEGOS

Snídaně. Přejezd rozmanitou krajinou s lány cukrové třtiny k jižnímu pobřeží Kuby do Cienfuegos, které se nachází v centrální části jižního pobřeží ostrova 250 km od Havany. Město Cienfuegos bylo založeno v roce 1819 francouzskými usedlíky a dodnes si zachovalo francouz­skou atmosféru. Oběd v místní restaura­ci. Odpoledne prohlídka historického města Trinidad, v roce 1988 vyhlá­šeném Unescem světovým kulturním dědic­tvím. Trinidad byl založen již v 16. sto­letí, pyšní se řadou uměleckých galerií a je spolu s Havanou považován za kultur­ní centrum Kuby. Ubytování a nocleh v hotelu Ancon s All Inclusive.

4. den PLAVBA NA OSTRŮVEK CAYO MACHO DE AFUERA


Snídaně. Celodenní plavba katamaránem na ostrůvek Cayo Macho de Afuera, bě­hem plavby možnost šnorchlování u korá­- lového útesu. Po obědě v rybí restauraci na ostrově Cayo Macho de Afuera (v ceně 1 nápoj) volno na koupání. Odpo­led­ne transfer do Topes de Collantes v centru horské oblasti Escambray's. Uby­tování v hotelu Los Helechos, večeře.

5. den ESCAMBRAY'S - VARADERO

Snídaně. Cesta nákladním automobilem s pozorováním rozmanitých horských údolí. Možnost koupání v jezeře Poceta del Venador. Oběd v místní restauraci Casa de la Gallega. Po obědě transfer přes město Santa Clara (prohlídka mauzolea a pomníku Che Guevary) do vybraného hotelu k následnému pobytu.

6. - 10. den VARADERO

Pobyt ve vybraném hotelu. Základní ce­na zahrnuje ubytování v hotelu Mar del Sur se snídaní, za příplatek možný jaký­ko­liv jiný hotel v oblasti Varadero nebo Cayo Santa Maria s All Inclusive.

11. den ODLET DO PRAHY

Snídaně. Transfer na letiště ve Varaderu a odlet zpět do Prahy.

12. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

 • letenku Praha - Varadero - Praha
 • 2x nocleh se snídaní v Havaně
 • 1x nocleh s All Incl. v hotelu Ancon 3*
 • 1x nocleh s polopenzí v hotelu Los Helechos 3*
 • následný pobyt 6 nocí v hotelu Mar del Sur** (Varadero) s All Inclusive
 • 4x oběd - program včetně vstupů a transferů
 • česky hovořící průvodce (min. 10 osob)

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

 • letištní taxy (viz ceník)
 • vízum (vyřídíme za poplatek
 • turistickou odletovou taxu při odletu z Havany
 • fakultativní výlety
 • spropitné během okruhu

Poznámka: doporučujeme následný pobyt po okruhu v hotelu Sol Sirenas Coral za příplatek 5.200,- Kč/os. s All Inclusive.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000