crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Kubánská salsa

Poznávací zájezdy, Kuba

Kubánská salsa, Snídaně. Půldenní prohlídka staré Havany (náměstí Las Armas s koloniálními paláci, havanské katedrály), navštívíte továrnu na doutníky a muzeum rumu. Po obědě ve světoznámé restauraci Bodeguita del Medio následuje přejezd do Casa de la Musica nebo do Teatro...

Konečná cena za osobu od: 59 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den PRAHA - VARADERO


Sraz skupiny na letišti Praha - Ruzyně cca 2 hodiny před odletem. Odlet na Kubu. Přílet do Varadera, transfer do Havany do hotelu Plaza v centru města, nocleh.

2. den HAVANA

Snídaně. Půldenní prohlídka staré Havany (náměstí Las Armas s koloniálními paláci, havanské katedrály), navštívíte továrnu na doutníky a muzeum rumu. Po obědě ve světoznámé restauraci Bodeguita del Medio následuje přejezd do Casa de la Musica nebo do Teatro America, kde absolvujete dvouhodinový kurz tance salsa (po dohodě je možný i jiný typ, jako např. chachacha, mambo, apod.). Odpoledne návrat do hotelu Plaza, nocleh. Večer možnost návštěvy proslulého kabaretu Tropicana (za přípl.).

3.den
HAVANA

Snídaně. Okružní jízda Havanou v místních ,,coco-taxi", během které uvidíte náměstí Revoluce, Vedado, Callejon de Hamel, Capitol, centrální park, návštěva muzea tance. Odpoledne přejezd do Teatro America, dvouhodinový kurz tance. Odpoledne návrat do hotelu Plaza, nocleh.

4.den
HAVANA

Snídaně. Projížďka Havanou ve starých amerických autech z 50. let přes Miramar, Makedon, návštěva pevnosti Morro Cabaňa, návrat do hotelu. Odpoledne transfer z hotelu do Teatro America, dvouhodinový kurz tance. Večeře v typické kubánské restauraci, poté návštěva nočního klubu nebo kabaretu, praxe tance. Návrat do hotelu Plaza, nocleh.

5.den HAVANA, VARADERO

Snídaně. Dopoledne dvouhodinový kurz tance v Teatro America, odpoledne transfer do vybraného hotelu ve Varaderu pro následný pobyt.

6.-10./11. den VARADERO

Pobyt ve vybraném hotelu ve Varaderu. Pobyt v hotelech se snídaní nebo s programem All Inclusive zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů. Široká nabídka sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Animační programy pro hotelové hosty. Doporučujeme využít širokou nabídku fakultativních výletů, ať již jednodenní či dvoudenní výlet do koloniální Havany, celodenní výlet Crusero del Sol, plavbu lodí s proskleným dnem či další výlety.

11./12. den ODLET DO PRAHY

Volno na koupání a opalování, vodní sporty. Odpoledne transfer na letiště ve Varaderu a odlet do Prahy.

12./13. den
PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE


leteckou přepravu Praha - Varadero - Praha
4x nocleh se snídaní v Havaně
následný pobyt 6-7 noci dle termínu) s programem All Inclusive v hotelu Mar del Sur ** ve Varaderu
5x oběd
program včetně vstupů a transferů
anglicky hovořící průvodce

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

letištní taxy (viz ceník)
vstupní vízum
turistickou odletovou taxu při odletu z Kuby
fakultativní výlety nad rámec programu
spropitné během okruhu

Poznámka: doporučujeme následný pobyt po okruhu v hotelu Sol Sirenas Coral

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000