crosssearch

Okruh relax na pláži

Poznávací zájezdy, Kostarika

Přílet do San José, transfer do hotelu, nocleh.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

01_den

Přílet do San José, transfer do hotelu, nocleh.

02_den

Brzy ráno odjezd ze San José směr Tortuguero. Po cestě průjezd Národním parkem Brauno Carrillo. Pocítíte také změnu klimatu, které bude teplejší a vlhčí. Po cestě se zastavíte na snídani, pak budete pokračovat ke karibské části země, kde bude čekat loď na transfer. Po dvou hodinách plavby skrz kanály deštného pralesa, během které můžete pozorovat nejrůznější ptactvo přijedete do hotelu. Následuje oběd formou bufetu. Odpoledne můžete navštívit vesnici Tortuguero, kde uvidíte život místních obyvatel.

03_den

Budete se plavit dále kanály oblasti, abyste se více přiblížili přírodě. Park o rozloze 19 000 hektarů je mozaikou překrásných scenérií, jako například na východě kopce Coronel sopečné- Program tohoto poznávacího okruhu zahrnuje nejzajímavější a nejpopulárnější místa v zemi. Je to vynikající příležitost pro cestovatele, kteří navštíví Kostariku poprvé a rádi by poznali toto místo a ,,ochutnali" od každého něco. Navštívíte Tortuguero, které je dosažitelné pouze na lodi nebo malým letadlem. Za pravý ráj budete považovat okolní faunu a fl óru uprostřed tropického deštného pralesa. Tortuguero ukáže jak žije karibská část země. Další zastávkou je Arenal Volcano, jeden z deseti najaktivnějších vulkánů na světě, může být označován za přírodní div. Cesta pokračuje do oblasti Monteverde, která je vyhledávaná zejména biology a ekology a byla intenzivně zkoumána v uplynulých 30 letech. Místo je známé svými krásnými přírodními scenériemi a různorodými tropickými deštnými a mlžnými pralesy. Dále budete pokračovat do některého z hotelů na pláži dle vlastního výběru. ho původu, Cano Moreno, nebo 300 m vysoké Las Lomas de Sierpe.

04_den

Ráno po snídani pokračuje cesta do přístavu Siquirres, kde přesednete do autobusu a vydáte se směrem do Guapiles, kde bude zastávka na oběd. Následuje cesta do Arenal Volcano přes města Puerto Viejo, San Miguel, Venecia a Aquas Zarcas. Tato místa jsou velmi oblíbená pro své výhledy na hory. Jde také o zemědělskou krajinu, takže v závislosti na sezoně uvidíte dozrávat ananasy, banány nebo cukrovou třtinu. Po příjezdu ubytování v hotelu.

05_den

Ráno volný čas pro vybrané aktivity. Odpoledne se můžete vydat na procházku k sopečným stezkám a obdivovat, jak si příroda našla cestu jak obnovit prales po zalití lávou. Po procházce můžete navštívit horké prameny a sami vyzkoušet minerální vody v bazénech vytvořených tropickým pralesem. Večeře bude podávána u pramenů, návrat do hotelu, nocleh.

06_den

Snídaně v hotelu, přesun do Monteverde. Cestou uvidíte Arenal Volcano společně s jezerem, budete moci obdivovat vyhlídky na hory, jezero a projedete městy. Toto vše Vám umožní utvořit si představu, jaká Kostarika je. Příjezd do hotelu, nocleh.

07_den

Po snídani máte možnost vzrušujícího výletu na Sky Walk - lanové mosty, které byly vybudovány v pralese. Procházka Vám umožní podívat se na život v divočině z jiné perspektivy. Odpoledne volno s možností navštívit rezervaci, další deštný prales, motýlí zahradu, kávovou plantáž, projet se na koni. Nocleh v hotelu.

08_den

Snídaně v hotelu, transfer do hotelu Tamarindo Diria Beach & Golf Resort.

09_den

Pobyt v hotelu.

program

Zahrnuje nejzajímavější a nejpopulárnější místa v zemi. Je to vynikající příležitost pro cestovatele, kteří navštíví Kostariku poprvé a rádi by poznali toto místo a ,,ochutnali" od každého něco. Navštívíte Tortuguero, které je dosažitelné pouze na lodi nebo malým letadlem. Za pravý ráj budete považovat okolní faunu a fl óru uprostřed tropického deštného pralesa. Tortuguero ukáže jak žije karibská část země. Další zastávkou je Arenal Volcano, jeden z deseti najaktivnějších vulkánů na světě, může být označován za přírodní div. Cesta pokračuje do oblasti Monteverde, která je vyhledávaná zejména biology a ekology a byla intenzivně zkoumána v uplynulých 30 letech. Místo je známé svými krásnými přírodními scenériemi a různorodými tropickými deštnými a mlžnými pralesy. Dále budete pokračovat do některého z hotelů na pláži dle vlastního výběru.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000