crosssearch

Okruh Kostarikou

Poznávací zájezdy, Kostarika

12 dní letecky - okruh okouzlující zemí

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

12 dní letecky - okruh okouzlující zemí

Program zájezdu:

1. den PRAHA - SAN JOSÉ

Odlet do San José, transfer do hotelu, nocleh.

2. den KÁVOVÁ PLANTÁŽ - SOPKA POÁS - LA PAZ WATERFALL GARDENS

Snídaně. Návštěva kávové plantáže, ochutnávka kávy. Prohlídka kráteru sopky Poás (2.704 m n.v.), pod sopkou je jezero Lago Botos. Oběd. Poté navštívíte zahradu La Paz Waterfall Gardens, kde budete obdivovat vodopády, motýly, kolibříky, atd. Nocleh v San José.

3. den SAN JOSÉ - CAŇO BLANCO - TORTUGUERO

Snídaně. Transfer mikrobusem ze San José do přístavu Caňo Blanco. Plavba do NP Tortuguero na pobřeží Karibského moře. Oběd na lodi. Odpoledne prohlídka osady Tortuguero. Večeře. Nocleh v NP Tortuguero.

4. den TORTUGUERO

Snídaně. Projížďka po kanálech Tortuguera, vycházka do pralesa. Oběd. Pokračování prohlídky NP Tortuguero. Žijí zde papoušci, tukani, opice, želvy, krokodýli, leguáni, atd. Večeře. Nocleh v NP Tortuguero.

5. den TORTUGUERO - CAŇO BLANCO - ARENAL

Snídaně. Plavba do přístavu Caňo Blanco. Oběd. Odjezd do NP Arenal. Příjezd do blízkosti sopky Arenal (1.633 m n.v.), jednoho ze symbolů Kostariky, proslulé častými erupcemi. Nocleh v Národním parku Arenal.

6. den ARENAL - TABACÓN

Snídaně. Procházka po deštném pralese v NP Arenal, pozorování ptáků a květin. Odpoledne prohlídka části sopky Arenal, uvidíte zkamenělou lávu a jezero Arenal. Relaxace léčivou horkou vodou pod širým nebem v lázních Tabacón. Večeře. Nocleh v NP Arenal.

7. den ARENAL - MANUEL ANTONIO

Snídaně. Transfer do NP Manuel Antonio, který je jedním z nejznámějších kostarických národních parků s nádhernými bílými plážemi Tichého oceánu a různorodou tropickou přírodou. Nocleh v NP Manuel Antonio.

8. den MANUEL ANTONIO

Snídaně. Prohlídka NP Manuel Antonio, mimo jiné zde uvidíte několik druhů opic. Nocleh v NP Manuel Antonio.

9. den MANUEL ANTONIO - SARCHÍ - SAN JOSÉ

Snídaně. Odjezd do městečka Sarchí - malované domy, obchody se suvenýry za výhodnou cenu. Pokračování do San José. Nocleh.

10. den IRAZÚ - SAN JOSÉ

Snídaně. Odjezd do NP Irazú, kde budete okouzleni vyhlídkou do kráteru nejvyšší kostarické činné sopky Irazú (3.432 m n.v.), v jejímž okolí budete mít možnost obdivovat měsíční krajinu. Odpoledne prohlídka San José. Nocleh v San José.

11. den SAN JOSÉ - PRAHA

Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

12. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000