crosssearch

Kouzelná Kostarika

Poznávací zájezdy, Kostarika

San Jose - Sarchi - vulkán Arenal - lázně Tabacon - kávové plantáže - vulkán Poás - rezervace La Paz - Sarapiqui - Isla Tortuga

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

Odlet z Prahy do San Jose via USA. Po příletu transfer do hotelu, ubytování.

2.den:

Časně odjezd k jednomu z nejčinnějších vulkánů Ameriky – vulkánu Arenal. Po cestě zastávka ve městečku Sarchi a možnost nákupu suvenýrů – rukodělných výrobků. Po příjezdu a ubytování v hotelu v blízkosti vulkánu průjezd pralesem obklopujícím sopku, pozorování opic a ptáků ve větvích stromů. Po obědě (v ceně) navštívíte termální lázně Tabacon situované v tropickém pralese, kde budete mít příležitost si dosyta užít koupel v horkých pramenech pod klenbou pralesních velikánů s výhledem na kouřící vulkán. Po večeři (v ceně) za tmy nastává teprve jedinečné divadlo, kdy rudé lávové proudy putují po kuželu sopky jako řeky za hromového rachotu tuhnoucí lávy… po návratu do hotelu budete moci pokračovat v pozorování úchvatného jevu – třeba až do ranních hodin.

3.den:

Celodenní volno v hotelu s výhledem na vulkán Arenal!! Můžete prožít den u bazénu mezi tropickou vegetací, nebo vyrazit na fakultativní výlet busem a na člunu do přírodní rezervace Cano Negro ležící u hranic s Nicaraguou, která je domovem kajmanů, mnoha druhů opic, ptáků a vodních živočichů. Nocleh na stejném místě.

4.den:

Dopoledne indiv. Volno k relaxaci u bazénu v tropické zahradě, poté návrat busem zpět do San Jose, ubytování v hotelu.

5.den:

Výlet k nejvyšší kostarické sopce Irazu. Po výjezdu k vrcholu budete mít možnost pohlédnout do impozantního kráteru. Z tohoto místa je za jasného dne vidět Atlantik i Pacifik !! Po prohlídce kráteru navštívíte historické město Cartago, kde bude cílem jedinečná "Bazilika Andělů" s bohatou výzdobou řezbami a malbami.Dalším navštíveným místem budou Lankester Gardens - místo s výskytem více než 800 druhů tropických orchideí a rostlin.Oběd ( v ceně) Vás čeká na kávové plantáži Orosi Valley - údolí známém bohatostí půdy a jedinečnými podmínkami pro pěstování kávy.Návrat do hotelu ve večerních hodinách.

6.den:

Dopoledne volno u bazénu po náročném dnu. Odpoledne Vás čeká prohlídka San Jose busem, a návrat očekávejte ve večerních hodinách.

7.den:

Závěrem Vašeho pobytu v Kostarice Vás čeká celodenní výlet na ostrov Tortuga – chráněné území s krásnou pláží a jedinečným koupáním (snídaně a oběd v ceně).

8.den:

Transfer na letiště a odlet do Prahy( let může být směrován přes USA). Fakultativně Vám nabízíme prodloužení Vašeho zájezdu pobytem v luxusním plážovém resortu Punta Leona na březích Pacifiku (3 noci).

9.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000