crosssearch

Připravujeme pro vás výlet do čarokrásné Kostariky, která je pro svou nádhernou přírodu považována za opravdový ráj na Zemi. Kostarika bývá přezdívána jako ,,Švýcarsko střední Ameriky" - patří k vyspělým bezpečným zemím a nemá vlastní armádu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Přílet do hlavního města San José, ubytování.

2.den: SAN JOSÉ- prohlídka města, Národní divadlo, které je považováno za nejhezčí historickou stavbu ve městě, koloniální čtvrť, Národní park s vládní čtvrtí a Národním museem.

3.den: Celodenní výlet do zajímavého okolí San José – VOLCAN POÁS - nejznámější sopka v zemi s tyrkysovým jezerem v jednom z kráterů, LA PAZ WATERFALL GARDENS – 5 vodopádů, motýlí zahrada, kolibříci, žáby, serpentarium. Dále návštěva kávové plantáže DOKA-seznámení s pěstováním a zpracováním věhlasné kostarické kávy.

4.den: Návštěva nejvyšší a historicky nejaktivnější kostarické sopky IRAZÚ se sytě zeleným kráterovým jezerem, největší tropické zahrady v Kostarice LANKASTER GARDENS, jejíž součástí je též zahrada ochidejí, OROSI VALLEY-úrodné údolí s řadou městeček, CARTAGO – prohlídka nejhezčí sakrální stavby v zemi Basiliky Panny Marie Andělské.

5.den: NP TORTUGUERO - deštný prales s hustou sítí kanálů a jezer na břehu Karibiku, plavba po kanálech, pozorování místní fauny.

6.den: Návštěva Národního parku ARENAL VOLCANO s nejaktivnější místní sopkou, jejíž impozantní kužel patří k nejfotografovanějším místům v Kostarice, koupání v termálních pramenech TABACON RESORT HOT SPRINGS.

7.den: Půldenní výlet do oblasti CANO NEGRO, plavba lodí, odpoledne pěší výlet k vodopádu LA FORTUNA.

8.den: Rezervace MONTEVERDE CLOUD FOREST, procházka v horském deštném pralese po visutých chodnících (Sky walk).

9.den: Přejezd do NP MANUEL ANTONIO, který patří sice k malým, ale na divoká zvířata bohatým parkům, koupání v Tichém oceánu na bílých písečných plážích.

10.den: Pěší procházka v NP MANUEL ANTONIO, pozorování zvířat a ptáků, odpoledne lodní výlet k mangrovovým porostům DAMAS ISLAND MANGROVES.

11.den: Návrat do San José, cestou zastávky u řeky RIO TARCOLES - pozorování krokodýlů ve volné přírodě, městečka SARCHÍ známé výrobou tradičních vozíků „carretas“ a GRECIA s kostelem postaveným z olověných plátů.

12.den: San José – odlet.

13.den: Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000